Knihy v mých myšlenkách (1)-Erebos-Ursula Poznanski

24. ledna 2012 v 16:10 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách

-Tento projekt je z repertoáru Abyss Knižní nekonečno

Erebos-Hra.která zabíjí-Ursula Poznanski

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?

Tuhle knihu jsem si zvolila proto,že jakmile jsem si přečetla anotaci,chtěla jsem se dovědět,jak může být něco vražedného a nebezpečného na počítačové hře.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Nebezpečné napětí.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Bát se.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Jelikož se zde jednalo o spíše mužské obsazení a dívek tam bylo méně,ztotožnila bych se nejspíš s Emilly.Naopak bych se vůbec neztotožnila s Helen nebo Collinem.Osud ani jednoho z nich nedopadl nijak záviděníhodně.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Rozhodně bych vyšvihla impozantnost a vzhled celé počítačové hry,která je v knize takovým druhým světem.Je tak úžasně popsaný a neuvěřitelně skutečný a strašidelný,že máte pocit,jakoby jste byly jeho součástí.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Těžko hledám nějaké zápory na Erebosu,ale jako skoro každá kniha nějaké nedostatky podle mě má.A bylo to chování některých postav,ohledně Helen jsem trochu uvažovala.Je to hodně protivná a odtažitá dívka,ale myslím,že až k takové uzavřenosti neměla důvod.Jinak nemám v nejmenším Erebosu cokoli vytýkat.

Moje Hodnocení:
90%-100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!