Knihy v mých myšlenkách (2)-Smečka 1-Andrea Cremer

26. ledna 2012 v 16:25 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-Tento projekt je z repertoáru Abyss Knižní nekonečno

Smečka 1-Andrea Cremer

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Vybrala jsem si ji i proto,že jsem ji právě dočetla,ale i proto,že je to kniha plná úžasů a tolikeré krásy napřirozena,že jsem si ne jednoduše nemohla nenapsat.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Mysteriózní krása.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Chraň.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Nejspíš bych se ztotožnila právě s Callou.Ikdyž to nemá v životě lehké,tak je i přes všechno svá a ví,že ji nikdo nemůže jen tak odpálkovat,chtěla bych se někdy cíti,jako ona.Naopak bych asi nechtěla být některým z Přízraků,jsou nehmotní,jako duchové nebo kouř a nevím jistě,jestli bych se tak cítila dobře.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Smečka měla velké množství pozitivních věcí.Postavy byli perfektní,děj byl záživný,zápletka efektivní a celé to krásně sedělo dohromady.Jmenovala jsem víc než jedno positivum,ale já si v tomto případě prostě nedokážu pomoci.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Jen těžko se mi hledá negativum,mám dokonce pocit,že tam ani žádné nebylo.Možná je to jenom můj pocit,ale já to tak rozhodně cítím.Takže podle mě: Andrea Cremerová nepěstuje negativa,jako takové.

Moje Hodnocení:
100%


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!