Knihy v mých myšlenkách (3)-Temné Dny-Andrea Cremer

27. ledna 2012 v 22:32 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-Tento projekt je z repertoáru Abyss Knižní nekonečno

Temné Dny-Andrea Cremer

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Už jsem napsala i o Smečce,která mě zaujala natolik,že jsem neodolala i Temným Dnům.Jednoduše jsem chtěla vědět,jak to bylo před tím.Je to jenom krátká novela,ale neméně úžasná,jako Smečka.Proto jsem se chtěla podělit o můj pocit z Temných Dnů.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Dokonalý začátek.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Začni.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Teď musím říct,že opravdu s Shayem.Obdivuju jeho chytrost a odvahu,protože já taková zcela nejsem a někdy bych si přála být.Shay je celkově sám sebou a mnohem víc zřetelnější,že mu jednoduše nejde odolat.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Kniha je positiv plná a je jich tolik,že není možné je všechny zmínit.Je dobré přijít na ně na všechny sám.Ale jedno positivum jsem jednoznačně položila na první místo.Shaye.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Abych pravdu řekla,nevadilo mi nic.Všechno mi krásně zapadalo a nic mě nijak neiritovalo,ani chování postav,ani nic na spisovatelce.Temné Dny jsou jedna z "mých" knih,které považuju za dokonalé.Takové knihy jsou vzácné,ale poslední dobou je povícero takových autorek.Takže já nemám na knihu negativum žádné.Já ho prostě nenašla.

Moje Hodnocení:
100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!