Knižní zúčtování (1)

11. ledna 2012 v 18:11 | Snow Fairy |  My Books

V tomto příspěvku bych chtěla zveřejňovat moje měsíční knižní zúčtování,kde budou obrázky knih,které jsem si koupila,dostala,jako dárek nebo dostala k zrecenzování.Tímto bych se chtěla ohlédnout na prosinec a prozatimní stav na začátku ledna.Postupně sem přídám knihy,které mi ještě přibudou do knihovničky.


Knihy,které jsem dostala,jako dárek (vánoční dárky :)
Nevím jistě,jestli jsem byla tak hodná a tyhle knihy si zasložila,ale každopádně jsem za ně nesmírně vděčná,protože po mnoha titulech z obrázku jsem dlouho toužila a neustále jsem si je prohlížela v knihkupectví,když jsem v nějakém byla.U některých z nich jsem se rozplývala blahem na internetu,jelikož vyšly teprve nedávno.Většinu z nich jsem již stihla přečíst a nemůžu si je vynachválit.Obzvlášť
Padlí Andělé 1: Padlí Andělé a Leviatan od Thomase E. Sniegoskiho.Velice povedená :).Tady jsou ještě všechny tituly pěkně pod sebou.

Knihy,které jsem si koupilaUž je to nějaké doba,kdy jsem objevila tyto dvě knihy a dlouho jsem nad nimi uvažovala dokud jsem si je prostě nekoupila.Hodně mě zaujaly už na internetu,ale neustále jsem váhala.Teď jsem opravdu ráda,že je mám.Myslím si,že budou opravdu úžasné a moc se těším,až je budu číst.


Tady jsou obě knížky ještě hezky pohromadě.


Knihy,které jsem dostala ke zrecenzování
Představa příběhu od Tolstoje,jak si sama osobně přečtu se mi zdá celkem neuvěřitelná. L.N. Tolstoj je jeden z klasiků,které si myslím,že by měl mít každý přečtené už z principu. Anna Karenina je jedno z Tolstojových neznámějších děl a vždycky jsem se chtěla dovědět,jak to s Annou doopravdy všechno je.Úžasné,že k tomu mám příležitost. Erebos se mi moc líbí grafickou úpravou,tak doufám,že stejně poutavá a zajímavá bude i sama kniha. Obě knihy mi zaslalo nakladatelství FRAGMENT.Recenze na ně najdete později v rubrice RC Reviews.Doufám,že se vám můj článek líbil. Jelikož je to můj první takový článek snažila jsem se napsat všechno,co jsem uznala za vhodné k těmto všem knihám napsat.
Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:29 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 Snow Fairy Snow Fairy | 14. ledna 2012 v 10:54 | Reagovat

[1]: Moc děkuji Jasně,že se podívám na tvůj web :)

3 HλNKA HλNKA | Web | 8. prosince 2012 v 8:42 | Reagovat

Páni, to je skvělý nápad s Knižním zúčtováním! Takové příjemné a přehledné shrnutí nových přírůstků do knihovny ;-)
Líbí se mi to ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!