Knihy,které mě zaujaly...(8)

9. února 2012 v 17:00 | Snow Fairy |  My Books

NewSoul 1: Incarnate

Autor: Jodi Meadows
Originálni anotace z GoodReads:
New soul
Ana is new. For thousands of years in Range, a million souls have been reincarnated over and over, keeping their memories and experiences from previous lifetimes. When Ana was born, another soul vanished, and no one knows why.
No soul
Even Ana's own mother thinks she's a nosoul, an omen of worse things to come, and has kept her away from society. To escape her seclusion and learn whether she'll be reincarnated, Ana travels to the city of Heart, but its citizens are afraid of what her presence means. When dragons and sylph attack the city, is Ana to blame?

Překlad anotace:
Nová duše.
Ana je nová.V rozsahu tísece let,se duše převtělují znovu a znovu,udržují své vzpomínky a zkušenosti z minulých životů.Když se Ana narodila.další duše zmizela,a nikdo neví proč.
Žádná duše.
I Anina vlastní matka si myslí,že to znamená,že přijdou horčí věci,a tak drží Anu pryč od společnosti.Stáhne se do ústraní a dozvídá se,zde bude reikarnovaná,cestuje Ana do srdce města,jehož občané mají strach,co znamená její přítomnost.Když draci a zaútočí na město,je Ana na vině?


The Glass Man (Lila Gray 1)

Autor: Jocelyn Adams


Originální anotace z GoodReads:
Lila Gray is just a human-at least that's her mantra when she accidentally topples a building or bends a paranoid local's gun into modern art. That she can sense and control the minds around her doesn't prove anything, either. Unwilling to put others at risk, she hides in the wilderness from the beautiful creature who hunts her, one who sees her as his ultimate prize.

Alone, the egocentric Glass Man can kill with a thought. Mated with Lila, he's a supernatural weapon prepared to annihilate the humans he loathes

Překlad anotace:
Lila gray je jen člověk,alespoň její mantra.Když se skácela místní budova moderního umění,je podezírána zbraň.Že dokáže vnímat a vládat myslšnky všech kolem nic nedokazuje.Nechce,aby byly ostatní v nebezpečí,proto se schovává v poušti před krásným tvorem,terý ji loví,protože ji vidí,jako jeho konečnou cenu.

I když sám egocentrický Glass Man může zabít.Paříl se s lily,a to z něj dělá napřirozenou zbraň připravenou zabíjet lidi,které nenávidí.

-Jelikož jsem s překladem těchto anotací(hlavně té druhé) měla trochu problém,protože ještě nejsem na tak vysoké úrovni pokročilosti v angličtině,chtěla bych se tímto omluvit za případné chyby v překladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!