Knihy v mých myšlenkách-Pád (Andělé 1)

25. února 2012 v 20:00 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-tento projekt je z dílny Abyss-Knižní nekonečno

Pád (Andělé 1)-Lauren Kateová

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Pád jsem si vybrala proto,že ezoterických a andělských příběhů na tohle téma přibývá a já jsem se do andělů zamilovala strašně rychle.A zrovna tahle knižní série mě zaujala natolik,že jsem se rozhodla ji zapojit do tohoto projektu.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Andělská křídla.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Milovat.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Tohle je hodně těžké rozhodování,ale asi bych se chtěla ztotožnit s Luce.Její osud je sice velice přetěžký,ale já bych přesto brala Luceinu kůži.Snad ani nevím proč,prostě je to právě Luce.A určitě bych se nechtěla ztotožnit s Camem,jeho prohnanost a otevřenost je evidentní a já bych nechtěla,aby mě lidé viděla jako někoho,kdo se všem bez váhání ukáže v jakémkoli světle.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

V mojí recenzi jsem napsala na hodnocení,že jsem zažila tu nejkrásnější romantickou scénu mezi dvěma mileci a zároveň mými nejoblíbenějšími postavami knihy.A proto tuhle scénu stavím,jako hodně velké positivum celé knihy.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Trochu víc mě překvapila absurdnost scény,kdy se Luce opravdu zajímá,jak vypadájí její vlasy,když její kamarádka Penn je už na druhém břehu a všechny okolnosti okolo mi napovídají,že by měla být neuvěřitelně smutná ještě smutnější a ztrhanější než byla.Tuhle scénku naopak považuji za negativum knihy.Alespoň tedy pro mě.

Moje Hodnocení:
97,5%-100%


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veree Veree | Web | 24. srpna 2012 v 16:11 | Reagovat

Už déle plánuji že si tuto knihu přečtu.. :) Máš to moc hezky napsáné

2 lola181 lola181 | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 22:24 | Reagovat

absolútne súhlasím, Pád je mojou prvou knihou z anjelskej tématiky a ten príbeh sa mi strašne zapáčil, podľa mňa tam boli krásne a dostatočné opisy, vedela som si to živo rpedstaviť, najmä to jazero a potom ako boli na tom kameni či čo to bolo a obálky tejto série sa im tiež veeeľmi podarili sú krásne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!