Knihy v mých myšlenkách-Paranormálové1-Kiersten Whiteová

6. února 2012 v 18:05 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách-Tento projekt je z repertoáru Abyss Knižní nekonečno

Paranormálové 1: Zlodějka Duší-Kiersten Whiteová

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Paranormály jsem si vybrala proto,že kniha je dalším úžasným pohleden spisovatelek na fantasy a nadpřirozeno a mě to naprosto upoutalo,zejména svým humorem a lehkostí čtení.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Humorné nebezpečí.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Neváhej!

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Rozhodně bych se chtěla ztotožnit s Laesem,protože musí být naprosto perfektní změnit podobu na někoho jiného,kdy se ti jenom zachce.Rozhodně mě taková představa láká a samo o sobě to musí být fascinující a kouzelné.A nadruhou stranu bych nikdy nechtěla být Rethem.Být psychopatickou vílou toužící po nedosažitelném opravdu mým snem není.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Rozhodně bych vyšvihla to,jak je kniha psána vtipných stylem a hodně poutavě,takže se čtenář určitě nebude nudit.I postavy byly krásně vykresleny a popsány tak,že si je každý dokáže živě představit.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Trochu mi na knize vadilo to,že postrádala o špetku více napětí a nebezpečí.Podle mě by se v knize hodilo i více napínání,které by čtenáře připravilo na magický a romantický konec.

Moje Hodnocení:
93%-100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!