Knihy v mých myšlenkách-Smečka 2-Andrea Cremerová

9. února 2012 v 14:26 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-tento projekt je z dílny Abyss-Knižní nekonečno


Smečka 2: Vzpoura-Andrea Cremerová

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Jelikož jsem se beznadějně zamilovala do série Smečka,nemohu si odpustit o ní popřemýšlet v rámci tohoto projektu a o své myšlenky se s vámí podělit.A vybrala jsem si ji i proto,že Vzpoura je opravdu nádherným pokračováním Smečky.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Všudypřítomné nebezpečí.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Vyber.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Jsem na vážkách,když mám určit ,kým bych chtěla a naopak nechtěla být.Nikdo s knižních hrdinů tohoto příběhu to něměl ani trochu lehké.Ale snad bych si chtěla vyzkoušet,jaké to je když jenom pomocí skeanů vytvoříš průchod na jiné místo,kam zrovna potřebuješ.To musí být neuvěřitelné.Naopak bych určitě nechtěla být jedním z Ochránců,kteří byli mučeni Přízraky.Tu nesnesitelnou a opakující se bolet,kterou vám způsobují bych asi nevydržela na poprvé,natož vícekrát.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Positivum podle mě bylo všechno,příběhy o Calle Torové mě absolutně odzbrojily,tudíž já považuji celou knihu za positivum.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Neexistuje.Negativa u příběhů Andrey Cremerové jednoduše nejsou,alespoň v případě Smečky a alespoň podle mě.Ale ne zrovna negativum bylo,že to hrozně rychle skončilo,během pár dní jsem knihu přečetla a teď jsem šíleně nedočkavá na poslední díl.

Moje Hodnocení:
100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melisan Melisan | E-mail | 30. srpna 2012 v 21:52 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím ohledně prvního a druhého dílu, že tam nejsou negativa. Ale v posledním dílu zkoro u konce jedno je. Což je mi hrozně líto ale jsou to nádherné knihy a já jsem ráda že jsem si je přečetla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!