Knihy v mých myšlenkách-Stefanovy Deníky 3

22. února 2012 v 19:34 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-tento projekt je z dílny Abyss-Knižní nekonečno

Stefanovy Deníky: Prokletí- L.J.Smith (Kevin Williamson a Julia Plec)

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Prokletí jsem si vybrala právě proto,že je to absolutně povedený závěr toho,co se odehrávalo před Upířími deníky,které opravdu miluji.Taktéž i proto,že se mi ze všech tří dílů líbil nejvíce.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Všeobklopující krev.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Nezabiješ.

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

V tomto případě je pro těžké určit,kým by se mi líbilo být a nemám téměř žádnou představu,protože nikdo se mi ani zdaleka nijak nepodobá.Ale asi bych chtěla být Lexi,která se v tomto díle objevuje také.Vždycky byla u Stefana,když potřeboval a je opravdu úžasná kamarádka a průvodkyně.
Naopak bych být nechtěla určitě nějakým člověkem,kterým Damon manipuloval,tohle by se mi rozhodně nelíbilo,být ovlivňována a využívána.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Líbilo se mi,a to hodně,že jsem jasně viděla každou scénu,jako by byla opravdová.Za to moje positivum považuji určitě čtivost a napětí.


6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Trochu,teda vlastně hodně mi vadilo,že jsem z knihy necítila dostatečné množství minulosti,která by mě jasně přesvědčilo,že příběh se odehrává v 19.století.Avšak typické historické typy má,často jsem se ale cítila,jako v současnosti.

Moje Hodnocení:
97%-100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!