Posuď knihu podle obalu (1)

26. února 2012 v 16:08 | Snow Fairy |  Posuď knihu podle obalu
-Meme prezentující Knižní doupě


Muka (Andělé 2)-Lauren Kateová
Nakladatelství: Knižní klub
Anotace:
Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit. Ve snaze zajistit její bezpečí ji ukryje v internátní škole pro Nefilim, potomky lidí a padlých andělů, ale brzy se ukáže, že ani tam není všechno růžové. A navíc v Luce sílí pocit, že jí Daniel lže, nebo jí alespoň neříká celou pravdu...

Moje posouzení:
Celé obálce dominuje dívka v nádherných černých šatech,která je ke čtenáři otočená zády.Její dlouhé černé vlasy jí splývají v jemných a poddajných vlnách na záda.Pozadí poukazuje na ponurou krajinku,která by se mohla jevit trochu jako močál nebo okolí řeky protékající lesem.
Když se na obálku podívám vyvolává ve mě pocit,že bych dívce chtěla vidět do tváře a z ní vyčíst všechny emoce,které jí v obličeji probíhají.Celé obálce dává obrovské množství tajemna a poutavosti,že když čtenář uvažuje o koupi knihy,zrovna u této se nejspíš dříve rozhodne díky obláce než anotaci.Celkově na mě působí hodně zajímavě a nikdo dopředu nepozná,co by se mohlo v knize odehrávat.Hodně se mi líbí,že název je napsán jenom takovým jednoduchým písmem,žádně složitosti by se k takové obálce už ani nehodily.Obálka je už od pohledu krásná taková jaká je.Podle mě je tohle jedna z nejtajuplnějších knižní obálek,kterou jsem viděla.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jita Jita | Web | 8. srpna 2012 v 15:22 | Reagovat

cítím to podobně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!