Knihy v mých myšlenkách-Hunger Games 3

4. března 2012 v 9:17 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách
-tento projekt je z dílny Abyss-Knižní nekonečno

Hunger Games: Síla Vzdoru-Suzanne Collins

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Sílu Vzdoru jsem si vybrala proto,že takhle suveréní a důstojné zakončení celé série je prostě krásné.Hunger Gamse se staly mojí srdcovkou a pro tento díl to platí dvojnásob.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Osvobozující mise.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Přežij!

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

V případě této knihy je to velmi těžké rozhodování,jelikož byl asi nejkrutější a nikdo nebyl ušetřen.Přesto bych se ale chtěla ztotožnit s Peetou.Jeho osobitý pohled na svět a na Katniss je okouzlující a Peeta oplývá umem a moudrostí,že bych si chtěla opravdu někdy připadat jako on,ale samořejmě bez toho mučení.Tentokrát bych se naopak nechtěla ztotožnit s Katniss.To všechno,co si musela vytrpět než přišla ke svému cíli muselo být mučivé a nesnesitelné.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

Celý tento příběh je to moje positivum.Krutost celého příběhu i jeho milosrdnost mi připadaly přitažlivé a já jsem si ho úplně zamilovala a tutdíž je pro mě positivum všechno,co se v příběhu stalo.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

Nevadilo mi nic.Já pro tuto knihu nemám jediné negativní slovo.Bez toho všeho,co v knize bylo by se celý příběh neobešel.

Moje Hodnocení:
100%

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!