Knihy v mých myšlenkách-Upíří Polibky: Počátek

25. března 2012 v 19:43 | Snow Fairy |  Knihy v mých myšlenkách

Upíří Polibky: Počátek-Ellen Schreiber

1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu

Vybrala jsem si ji proto,že mým hodně oblíbeným žánrem jsou právě upířiny a tato kniha právě o upírech pojednává,a tudíž se mi i hodně zalíbila.

2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).

Gotická duše.

3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).

Kousni!

4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.

Jelikož jsou hlavní postavy převážně gotici a nebo povrchní lidé z města,tak je to pro mě dost těžký výběr.Ale nejspíš bych se ztotožnila s naší gotickou Raven,i kdžy styl gotiků moc nemusím,Raven se mi líbila,jako osoba vlastního názoru a vtipného rázu.
Naopak bych určitě nechtěla být Trevor.Raveinin největší úhlavní nepřítel,který se snaží Raven ponížit,co jen to jde.

5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.

V této knize bych určitě vyšvihla celkový nápad.Dnes je na pultech knihkupectví nezměrné množství knih s upíří tématikou,ale žádná není jako tato.Počátek se díva na upíry z úplně jiného úhlu pohledu a dává jim i ten starobylý nádech.Tato kniha u vás prostě nenaváže nudu a to velmi oceňuju.

6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si, co Vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.

K této knize moc výhrad nemám.Nic mě jinak viditelně neodrazovalo a kniha mi byla příjemným společníkem i při nekonečných a zdlouhavých cestách autobusem,takže jsem nějaká velká negativa nenašla.Což je jedině dobře,ne?

Moje Hodnocení:
100%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!