Knižní Zúčtování.....Březen

31. března 2012 v 17:50 | Snow Fairy |  My Books

Knižní Zúčtování-BŘEZEN


Uff,a máme za sebou další měsíc a já přícházím se svým dalším knižním zúčtováním.Tento měsíc se mi opět nezaplnily všechny knižní kategorie,ale zato ta,kterou bych snad nikdy jindy nezaplnila,dneska nese jednu položku,i když jenom ebook.
Takže čtěte dál a užívejte si mé další zúčtování.

Knihy,které jsem si koupila

Ano,ano,zase jsem malinko přestřelila,ale ne všechny knížky jsem si pořídala na vlastní náklady :).Jelikož jsem po těchto titulech toužila (skoro) ze všeho nejvíce,jednoduše jsem neodolala a ukořistila je.
Na mém seznamu zakoupených knih se objevují tituly:
-Kronika prokletých zaklínaču: Nádherné bytosti-Kami Garcia,Margaret Stohlová
-Kronika prokletých zaklínačů: Nádherná temnota-Kami Garcia,Margaret Stohlová
-Padlí Andělé 2: Aerie a Zúčtování-Thomas E. Sniegoski
-Smečka 3: Oběť-Andrea Cremerová
-Čísla 1: Na útěku-Rachel Ward
-Čísla 2: Chaos-Rachel Ward
-Upíří Deníky: Zoufalství-L.J. Smith
-Andělé Noci-Lili St. Crow
Všechny tyhle knížky jsou dalšími skvosty,které obývají mou knihovničku,a že jsem na ně teda opravdu převelice pyšná.Upíří Deníky jsou jedná z mých nejoblíbenějších knižních sérií ,a proto mi ten 10 díl nesměl chybět.Co se týká Smečky,zamilovala jsem se do ní už při prvním dílu a nemohla jsem se dočat toho třetího.Andělé Noci je další kniha,která rozhodně stojí za pozornost a pevně doufám,že nám přináší i úžasný čtenářská zážitek.V neposlední řadě je to druhý díl Padlích Andělů od Thomase Sniegoskiho,jeho andělé jsou naprosto dokonalý a tento díl jsem si taktéž nemohla nechat ujít.Jak můžete vidět,tak jsem neodoala ani Kronice prokletých zaklínačů a sérii Čísla.

Knihy,které jsem dostala ke zrecenzování

V této kategorii se moje knihovnička může pyšnit hned několika úžasnými knihami.Na většinu těchto knih mám již recenze napsané,jenom Temnou Akademii mám ještě rozečtenou,ale již brzy i na tuto knihu najdete recenzi v rubrice Reviews.Všechny knihy,které můžete vidět na obrázku se mi opravdu hodně líbily a jestli u některých z nich váhate,můj názor je vám všem plně k dispozici v již zmíněné rubrice.Ráda bych tímto komentářem vyjádřila poděkování všem nakladatelstvím za poskytnuté knihy.
Nakladatelství FRAGMENT za knihy: Temná Akademie: Vyvolení-Gabriella Poole a Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "SUPER" rodinka-Tim Collins.
Nakladatelství Metafora za knihu Žena v černém od Susan Hill.
Nakladatelství Zoner Press za knihy: Upíří Polibky: Počátek a Rakve lásky od Ellen Schreiber.
A v neposlední řadě bych velmi ráda poděkovala samotné autorce Hladových přání,Terce Matouškové,za poskytnutí knihy na recenzi,kterou jsem dostala i s věnováním.
Za všechny knihy moc děkuju.

Knihy,které jsem vyhrála

Ano,konečně jsem něco vyhrála.Prvotně jsem myslela,že to bude paperback,ale hned poté jsem zjistila,že paperback je jenom pro USA,takže jsem vyhráala alespoň ebook knihy,o kterou jsem hrála na blogu: Iam A Reader, Not A Writer.
A kniha nese název: The Heavenly Surrender by Marcia Lynn McClure.

Knihy,které jsem dostala

Tahle skupina bohužel tento měsíc nenese titul,jelikož nebyla žádná vhodná příležitost,ale měsíci Dubnu vládnou Velikonoce,takže příležitost k získání bohaté knižní šlehačky snad přijde v aprílovém období.

Všechny knížky pěkně pohromadě:
Knihy z mého článku si můžete zakoupit na internetových stránkách nebo v každém dobrém knihkupectví.
Internet:
nebo o zakoupení Hladových přání můžete požádat autorku Terku Matouškovou-Temnářku :)
S pozdravem
Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | Web | 31. března 2012 v 18:05 | Reagovat

Páni, to jsou úžasné přírůstky. Opravdu  nádherné tituly:D. Závidím:D.

2 Snow Fairy Snow Fairy | 31. března 2012 v 18:14 | Reagovat

[1]: Děkuju moc.Jsem z nich nadšená,jak nejvíc to jde :). Závidět nemusíš :) Za chvílu budu já knížky závidět tobě,uvidíš :)

3 El El | Web | 22. dubna 2012 v 19:51 | Reagovat

Kdybych si mohla kupovat tolik knížek nemusela bych tak často chodit do knihovny, kde stejně nic nemaj ... já chci Oběť ... nechaj člověka, aby si přečet 1 a 2 díl a 3 mu nedaj ...

4 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 22. dubna 2012 v 20:49 | Reagovat

[3]: Založila jsem si takovou kouzelnou obálku,do které si odkládám penízky jenom na knížky,takže s ní musím zacházet trochu opatrně,ale občas se mi to trochu vymkne z rukou :)) Oběť ti mohu jenom vřele doporučit,víc snad ani není nutné,všechno ostatní ti řekne kniha sama...prostě super :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!