Květen 2012

Posuď knihu podle obalu (5)

20. května 2012 v 14:44 | Snow Fairy |  Posuď knihu podle obalu
-Meme prezentující Knižní doupě


Název: Cinder (Měsíční kroniky 1)
Autor: Marissa Meyerová
Nakladatelství: Egmont
Anotace:
Šestnáctiletou Cinder považuje většina lidské společnosti za nepovedenou hříčku techniky a její macecha za neúnosné břemeno. Být kyborg ale má i své výhody - mozkové rozhraní poskytuje Cinder nevšední schopnost opravovat věci (roboty, vznášedla, své vlastní nefungující součástky), díky čemuž se stane nejvyhlášenější mechaničkou v Novém Pekingu. Právě tato pověst přivede k jejímu stánku prince Kaie, který potřebuje před výročním bálem opravit porouchaného androida. Princ opravu v legraci nazve otázkou národní bezpečnosti, ale Cinder má podezření, že věc je mnohem vážnější, než jí je princ ochoten prozradit.
Cinder touží udělat na prince co nejlepší dojem, ale se všemi plány je konec, když se její mladší nevlastní sestra a jediná lidská přítelkyně nakazí smrtelným morem, který sužuje Zemi už celé desetiletí. Macecha obviní z dceřiny nemoci Cinder a nabídne její tělo pro výzkum moru, což je "pocta", kterou dosud nikdo nepřežil.
Ale netrvá dlouho a vědci zjistí, že jejich nové pokusné morče je zvláštní. Chirurgové, kteří proměnili Cinder v kyborga, něco skrývali. Něco cenného.
Něco, kvůli čemu jsou někteří lidé ochotní zabíjet…

Můj názor:
Do knížky Cinder jsem se zamilovala na první pohled právě podle nádherné obálky.Je naprosto neuvěřitelná.Pozadí,které je tvořeno kouzelnou fialovou barvou dává krásně vyniknout dívce,jež dominuje celé obálce,není pochyb,že sama dívka má své osobní,snad kyborgské kouzlo,které zle přehlédnout jen velmi těžko.Úprava jejích vlasů a lehký make-up jsou tou pravou trefou do černého,v tomto případě do fialového.Samozřejmě jedinečné a noblesní jsou i dívčiny šaty,které mají za vzor úhledná kolečka,náležitou roli hraje i tetování skvící se dívce na ruce.A nemohu také zapomenout na název knihy,který je zvolen ve fontu,jež krásně doplňuje celou obálku,která na vás ve výsledku jednoznačně zapůsobí svou krásou ale také nepředvídatelností,jíž rozhodně nešetří a rozdává ji každému,kdo o knihu Cinder zavadí byť jenom jedním letmým pohledem.Není pochyb o tom,že obálka Cinder se nakladatelství Egmont více než povedla.Nemůžu se dočkat,jaká bude kniha obsahově,ale jsem už více než připravená to zjistit,samozřejmě hned po Divergenci. :))

On My Wishlist (10)

19. května 2012 v 15:06 | Snow Fairy |  On My Wishlist
Meme z dílny Book Chick City.
-Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit.Mohou to být novější,starší i knihy,které ještě nevyšly.

Article 5-Kristen Simmons-GoodReads


Modrá jako safír (Saphirblau)-Kerstin Gier-GoodReads|Zelená jako smaragd (Smaragdgrun)-Kerstin Gier-GoodReads

A tak to začíná....(22,23)

18. května 2012 v 14:07 | Snow Fairy |  Ukázky
Štvanice-Patricia Briggs

První Věta:
-"Foukal studený vítr a z chladu jí mzrly prsty u nohou."Anotaci si můžete přečíst ZDE
Moji recenzi si můžete přečíst (recenze ještě nezveřejněna)

Tygrovo Prokletí-Collen Houcková

První Věta:
-'Vězeň před ním měl svázané ruce a vypadal vyčerpaně a špinavě."


Anotaci si můžete přečíst ZDE
Moji recenzi si můžete přečíst (recenze ještě nezveřejněna)

Vlci,Štvanice a Mercy Thompson aneb když k nám přijela Patricia Briggs

17. května 2012 v 21:47 | Snow Fairy |  Experience with Books

Patricia Briggs v Brně


A nastal den D.Den autogramiády Patricie Briggs.Celý týden jsem jako trní,už aby se dostavil velký čtvrtek.V ten den se stalo tolik věcí,krásných nezapomenutelných věcí.A všechny,do jedné,stály za to.Tolik nezapomenutelných zážitků,které vám prostě musím převyprávět,sdělit vám své zážitky,které jsem prožila společně s naší milou Rodaw a další nadšenou čtenářkou knih.Článek obsahující informace,od minuty k minutě,cesty,která nás dělila od úžasné a milé Patricie Briggs.Doufám,že si chcete přečíst naše zážitky,jestliže ano,tak tady to máte:

Čas: 7:45
Bydlím trochu dál od Brna,takže přípravy musely začít už z rána,a proto poslední telefonické domluvy na vytěšené odpoledne byly dohodnuty krátkou zprávou doprovázenou nedočkavými frázemi.Tento čas byl ještě v pořádku :))

Čas: 10:30
Abych byla schopná se nějak dostat do Brna (cesta mi ale samozřejmě netrvala tři hodiny,ještě předtím proběhl menší nákup jídla v blízkosti našeho města,teprve potom jsme se vydali na cestu do Brna),nějak podařilo se mi přemluvit rodiče a ti velmi ochotně jeli se mnou,bylo nutné jet už ráno,protože později by hrozilo ucpání dálnice na hlavní špičce a potom bychom to snad ani nestihli,proto těch několik hodin před začátkem autogramiády bylo zabaveno procházením obchodů na Vaňkovce a Avion Shopping parku.Nemohla jsem nechat ležet ladem knihkupecctví Levné knihy a samozřejmě ani Bux. Nervozita se však stupňuje..

Čas: 12:45-13:30
Jelikož ještě pořád zbývá dost času do začátku autogramiády,prošla jsem se s mamkou po náměstí Svobody a Velkém špalíčku.Stánky na náměstí jenom hýřily barvičkami a samozřejmě exotickým jídlem,jako jsou olivy a nakládavé ovčí a kozí sýry,jež vás až hříšně sváděly k tomu ochutnat.Jelikož byl hlad,padlo pár korun na nějaké ty chuťovky v podobě výše zmíněných oliv a elegatní,krémové mozarelly s buvolím mlékem,nemusím ani říkat,že pan prodavač byl skoupí k tomu nám prodat rovnou šest balíčů této mozarelly,že prý na večer k televizi,ale sýrové hody se nekonaly,takže jsme odešly se dvěma balíčky.Ale musím říct,je opravdu výborná,ta mozarella :). Nervozitu na chvíli utlumil hlad...

Čas: 13:59-14:45
Nějakou dávku času trvalo i posledních pár hodin před samotnou autogramiádou,a ty jsme strávili procházením onoho Velkého Špalíčku,nemohla jsem spusit oči z vystaveného programu Cinema City: Street dance 2,Dark Shadows-Johny Deep na tom plakátu vypadá úžasně,jako pravý stín.Pak pár obchůdků a konečně cesta ke knihkupectví Arrakis,v němž se měla celá autogramiáda odehrát. Nervozita zase převzala iniciativu a....

Čas: 15:10-15:45
V tuto dobu už jsem nedočkavě s třepotem celého těla (nevěřili byste jak obrovská mi byla zima :D) čekala na příchod Rodaw,která se musela do té hodiny H mučit ve škole.A když jsem tak stála ve stále narůstající frontě na podpis,přijelo auto a z něj...vystoupila Patricia Briggs.Měla na sobě jednoduché a pohodlné oblečení,vlasy spletené do volného copu a na nosíku jí lehce seděly slušivé brýlky (potom si Patricia cop rozpustila a nechala si vlasy volně splývat kolem hlavy). To už nervozita a nedočkavost ovládly celou mou osobu a nekotrovatelně třásla mým tělěm,zima mi k tomu třesu ještě pomáhala...:))

Ale na samotnou autogramiádu jsme si museli ještě chvíli počkat,všichni okolo už s knížkama připravenýma v rukách a nedočkavým pocitem v srdci vzhlíželi,kdy už se konečně otevřou dveře knihkupectví a my budeme moci projít vstříc pohledu na autorku s vyhlídkou nechat podpisem změnit knížku už tak krásnou,na obrovský knižní klenot.
A v tu chvíli přišla Rodaw i s Veryuu,která potom musela bohužel odejít.Poprvé v životě jsme se s Rodaw viděly naživo a já jsem byla velmi ráda,že ji konečně vidím,už na první pohled mi byla strašně moc sympatická a okmžitě jsme se daly do řeči,jak o knihách a sérii Mercedes Thompson,tak o všem možném jiném.Obě jsme si přichystaly naše materiály k podpisu a jenom čekaly,než se otevřou dveře,mezitím jsme se snažily elegantně vyhnout hledáčku fotografa,který pořizoval fotky k této unikátní akci.
A potom,asi v 15:40 už jsme mohli všichni vyjít vstříc svému osudu,k Patricii Briggs.Jak fronta postupovala,uvádím na pravou míru,že jsme chytly místa ve frontě skoro hned na začátku,takže jsme zanedlouho stály přímu u stolu Patricie Briggs.Než jsme k ní ale přišly úplně,daly jsme se s Rodaw do řeči s další nadšenou čtenářkou a super holčinou,Terkou,jež přišla krásně oblečená-v třičku s vlkem,z něhož byla Patricie nadšená :)). Už jenom kousek,jenom maličký kousilínek,něco takové mi asi probíhalo hlavou,a když jsem stála přímo u stolu,nebyla jsem schopná ze sebe vypravit skoro ani své jméno,ale to jsem nakonec pověděla,mimochodem jmenuju se Patricie,přesně jako sama autorka,která jakmile slyšela mé jméno pověděla mi: "Ohh Patricia,It's great name,right?"
Já samozřejmě tak vyjevená a nadšená z toho,že Patricii vidím,jsem vyjekla jenom něco ve smyslu: "Yes,it's really great name." a začala kývat hlavou,hned na to se Patricie pustila do podpisu a ten vypadá přesně takto a takto:

Podpis druhé knihy,Měsíční píseň,byl doprovázen takovou nemší situací,koupila jsem knihu Měsíční píseň až v tom knihkupectví hned potom,co jsem si nechala podepsat Štvanici a asi o půl hodinky později jsme se ještě vrátily a já si nechala podepsat i první díl Mercedes Thompson,a Rodaw vám,milí čtenáři,připravuje velké překvapení,takže v nejbližších hodinách,či dnech očekávejte článek s překvapením u Rodaw na BLOGU.

Celý den se opravdu neskutečně vydařil a vlastně ani nedokážu slovy vyjádřit,jak moc jsem ráda, že Patricia Briggs poctila tak malé brněnské knihkupectví,téměř neviditelný domeček,svou vzácnou návštěvou,po celou dobu autogramiády byla velmi milá a s každým prohodila pár milých slov a poděkovala za čtení knih,kdybych nebyla tak šíleně ztuhlá nadšením a roztěkaná z toho,že Patricii vidím,sama bych jí vyjádřila své obrovitánské děkuju svou lámavou angličtinou.Každopádně,kdo máte možnost přijet na veletrh Svět knihy do Prahy,neváhejte se za Patricií zastavit,vy kdož jste neměli možnost dorazit do Brna,protože je to velmi vstřícná,miloučká osůbka,která miluje své čtenáře a ochotně vám podepíše i kousek papíru,jež jí předložíte na stůl.
Pro mě,a určitě i pro Rodaw a Terku,to byl nezapomenutelný zážitek na celý život.Na tohle budeme ještě dlouho vzpomínat.A taky jsem nesmírně ráda,že jsem vás obě holky poznala osobněji,už se těším na naše setkání čtenářského klubu. :))

Teď jenom doufám,že jsem nic nepopletla,protože kdybych něco napsala špatně,tak by bylo zlé:))

Snow Fairy

Májový knižní hop-Vyhlášení vítězů!!

16. května 2012 v 16:48 | Snow Fairy |  Knižní Hopy

A je to opět tady,den,kdy vylosuju,v tomto případě hned 4 šťastné vítěze.Za celé období přihlašování jsem narazila na velkou spoustu úžasných blogů a těch nejperfektnějších čtenářů,chci vám všem,co se přihlásili moc děkovat za účast,jsem nesmírně ráda,že máte zájem o knihy,které do hopů nabízím,a samozřejmě taky děkuju i ostatním čtenářům mého blogu a taky pořadatelce hopu-Syki.Taktéž nemůžu zapomenout poděkovat nakladatelstvím Fragment a Metafora,která věnovala knihy do tohoto hopu.
Až na velmi malou hrstku lidí jste se shodli,že Harry Potter je vaše mateřská kniha,se kterou jste vyrůstali a tvrdili se ve čtení,je to vaše matička série a Harry se stal hrdinou,který vás doprovázel dětstvím,s Harrym jste vyrosli,a s Harrym v knižní formě pokračujete dál.
Doporučili jste mi spoustu krásných knih a do budoucna plánuju si některé doporučené knihy pořídit do své vlastní knihovničky.Taky mě potěšilo,že je vás hodně čtenářů Hunger Games fanoušků,což jenom chválím,já sama jsem obrovským fandou této dystopické série :))
A teď něco málo ze statistiky hopu:
-Přihlásilo se celkem 147 lidí,což je pro mě velmi úctyhodné číslo.
Ale nebudu to déle zrdžovat,určitě jste už natěšení,kdo tentokrát vyhrál knížky.
A tady jsou vítězové:

-Vítězkou knihy Krvavá romance od Alice Moon se stává dívka s číslem 89...

...Sammy-Vítězkou obou dílů série Temné vize (Odhalení,Posedlost) se stává dívka s číslem 100...

...Jeanne-Vítězkou knihy Malá ručka od Susan Hill se stává dívka s číslem 17...

...Clare-Vítězkou třetího dílu Hunger Games-Síla Vzdoru se stává dívka s číslem 139...

...Hanulla


Moc gratuluju všem vítězkám,již teď jsou na všechny mailové schránky rozeslány vítězné zprávičky,na které mají dívky odpovědní lhůtu 2 dny,jestliže se moje vítězky neozvou,budu muset vylosovat nové vítěze. Všem čtenářům a návštěvníkům blogu putuje obrovské děkuju,protože jsem hrozně ráda,když mohu někoho z vás potěšit knihami a moc mě těší,že se o můj blog zajímate a líbí se vám.
Jelikož se nám v měsíci Květnu urojily hned dva hopy,potom nevěšte hlavu vy co jste nevyhráliv tomto,protože máte ještě jednu šanci v HOPU,který pro vás zrealizovala Jane,do toho máte možnost přihlašovat se až do 31.5 2012,takže pokud jste se ještě nepřihlásily a nabídka knih k výhře se vám líbí,nezdráhejte se přihlásit teď.
Takže v závěru moc děkuju všem zúčastněným i čtenářům a vítězkám znovu moc gratuluju.Balíčky s knihami pošlu co nejříve od doby,kdy odpovíte na vítězný mail.

Tak příště u dalšího článku,mí milovaní čtenáři,mám vás ráda :))

Snow Fairy

Knihy,které mě zaujaly (13)

15. května 2012 v 18:43 | Snow Fairy |  My Books
Token of Darkness-Amelia Atwater-Rhodes-GoodReads|Clockwork Angel-Casandra Clare-GoodReads|Hourglass-Myra McEntire-GoodReads

Nováčci v blogosvětě (1)

14. května 2012 v 19:24 | Snow Fairy

Nováčci v blogosvětě


Jelikož jsem v rámci Májového knižního hopu,jenž pořádá Syki,narazila na spoustu úžasných čtenářů a knižních blogů,objevila jsem i několik blogerských nováčků,kteří se rozhodli spravovat svůj blog.A jednoho z nich vám právě v tomto článku představím. A je to...

Emily.L


Na TÉTO stránce se na její blog můžete podívat z blízka a seznámit se s celkovým vzhledem i obsahem blogu,není v naší blogerské komunitě sice dlouho,ale už teď,v tak raném stádiu,si můžete přečíst úžasné články a sdělovat naší Emily.L pochvalné komentáře,které ji zaručeně moc potěší.

Emily.L je již dobře připravena ukázat světu svůj blog zaměřený na knížky,pro milovníky knih a nezkrotné čtenáře je tento blog tou správnou volbou.A mě je velmou ctí představit vám další knižní blog,jež se objevil na scéně,na němž najdete recenze na knihy,knižní upoutávky a úžasné knižní tipy a samozřejmě pár slovíček o samotné Emily L.,a pokud byste se chtěli o autorce blogu dovědět více,stačí jednou kliknout a poslat na Emilyin kontakt nějakou zprávičku. Emilyin blog nese velmi lichotivý název,a sice-Knižní koutek.
Počet knižních blogů narůstá a dnes vám proto představuji toto knižní útočiště,takže neváhejte a Emilyin blog ihned navštivte.Pár minut a jisto jistě neprohloubíte :))


Snow Fairy

Reviews-Malá ručka

13. května 2012 v 17:06 | Snow Fairy |  Reviews

Malá ručka

Autor: Susan Hill
Žánr: Duchové,Horor
Originální název: The Small Hand
Počet stran: 115
Rok vydání: 2012
Nakladatelství: Metafora
Anotace:
Když se antikvář Adam Snow náhodou ocitne v zahradě zpustlého starého sídla, stane se něco neuvěřitelného. Do dlaně se mu vplíží neviditelná malá ručka!
Zpočátku je spíš zmatený, ale postupem času se dostaví záchvaty paniky, jako by ho někdo vlekl vstříc smrti. Jaké hrůzy se v polozbořeném domě a jeho kdysi skvostné zahradě, odehrály?
Když mu však na cestě do odlehlého kláštera, kam si jede prohlédnout vzácnou knihu, v bouři skočí pod auto přízračné dítě, je jasné, že své děsy v Anglii nenechal. Všechno nabývá stále tajemnějších a zlověstnějších obrysů a s mrazivou jistotou spěje k nečekanému rozuzlení...


Moc děkuju nakladatelství Metafora za poskytnutí recenzního výtisku!!
Knihu můžete koupit v každém dobrém knihkupectví nebo na internetových stránkách!!

Antikvář a hlavní postava tohoto příběhu je Adam Snow,jehož živností je zajišťování a shánění zakázek pro své klienty,jedná se o starší a někdy i velmi vzácné výtisky různých knih.Ale jednoho dne,po návštěvě svého klienta,Adam Snow odbočí autem na neoznačenou pustou silničku,která ho zavede k zchátralému místu,podle názvu k Bělostnému domu.Adam povahou tvrdošíjný a tvrdohlavý neváhá a vydává se prohlídnout si onen záhadný dům,z něhož zbyl spíšu už jenom tvar podobný domu pokrytý vrstou sametového mechu.A potom se to stane.Najednou se jeho ruky drží malá ručka,ručka malého dítěte,které proti všem protivenstvím je neviditelné.Prostě jako by tam nebylo.Ale Adam moc dobře ví,že tam bylo.
Následující soubor divných událostí vyvrcholí k něčemu nečekanému a neuvěřitelnému,všemi okolnostmi naprosto jasné,i když nepochopitelné.
Je vůbec možné,aby se v blízkosti každého jezera,řeky,umělého jezírka či jakéhokoliv jiného zdroje hlubší vody zjevovala oná malá ručka?
Protože je jasné,že duchové neexistují.Nebo snad přece jenom existují? A co když je záměr ducha jiný než jen navozovat nepříjemný pocit? Co když se chce mstít?

Po přečtení první mrazivé,duchařské knihy od Susan Hillové,Ženy v černém,jsem byla zvědavá,jaký námět,příběh a zápletku v sobě skrývá Malá ručka.Mám ráda,když se u knihy bojím,a knihy Susan Hillové tento strach zaručují,jenom v případě Malé ručky takových okamžiků,kdy vám běhal mráz po zádech a cítili byste celým svým tělem,že vás někdo sleduje,bylo méně.Rozporuplné pocity mám i z hlavní postavy,již zmiňovaného Adama Snowa.I když toužil po klidu a žádném znovuobjevení se malé ručky,tak se pořád z nějakého důvodu hnal do vosího hnízda,zpět na místo,kde jeho strašidelný pocit začal a od té doby ho dobrovázel všude,kde se objevil v blízkosti vody.I při jízdě autem,i při rozjímání u klášterního jezírka.Neustále se nažil přijít na kloub samotnému domu a pachtil se po podrobnostech,i za cenu strašlivých informací,kdo tam v tom domě bydlel a co se talo.Myslím,že Adam sám nevěděl,jestli chce něco vědět,ale shled událostí a okolností ho jednoduše donutily zjistit víc,pokud možno vše.Ale mám příběhy Susan Hillové ráda,jelikož opravdu zaručují pořádně mrazivý a neočekávaný čtenářský požitek z knihy.Tato kniha však nenesla kvality,které obsahovala Žena v černém,ale i tak je příběh celkový v závěru šokující a tragický konec je to,čím Susan plní své duchařské příběhy.Navíc,pokud narazíte na knihu psanou z pohledu muže,jejíž děj neprojevuje známky lásky ani vášně,nýbrž nepochopitelných a zašlých starých událostí,bude vám jisto jistě jasné,že by takovou knihu mohla mít na svědomí právě Susan Hillová.

Kniha je z kategorie těch tenounkých,jejíž obsah se počítá na pouhých 115 stránek,takže její přečtení vám moc času nezabere,protože se i dobře čte a zaujme vás díky svému ponurému ději.Duchařských knih se na knihkupeckých pultech v dnešní době objevuje pomálu,a proto knihy Susan Hillové jsou svým obsahem jedinečné.Mužská postava knížního Adama Snowa mi nijak závažně k srdci nepřirostla,ale určitě si ho budu pamatovat jako tvrdohlavého a odhodlaného,možná i trochu pošetilého,chápavého a chytrého muže,který se dostal do víru strašidelných událostí a na vlastní kůži pocítil dotek ducha.Pevný a přesto nehmotný.Náruživý a přesto i částečně přátelský.
Malou ručku zařazuji na pozici za svou povedenější,slavnější Ženu v černém.Občas jsem se nedokázala s knihou sžít,ale potom se většinou stalo něco,kvůli čemu jsem knížku nemohla jenom tak odložit.Mrazivost a tajmeno tohoto příběhu pocítíte,někdy více,někdy méně,z celého příběhu a pro milovníky nevysvětlitelných záhadností a strachu je tohle rozhodně správná knižní volba.Malá ručka rozhodně stojí za pozornost,ale pro mě se určitě řadí až za Ženu v černém.I tak Malou ručku doporučuju,protože svou úlohu duchařské story splnila jednoznačně.

Posuď knihu podle obalu (4)

13. května 2012 v 13:15 | Snow Fairy |  Posuď knihu podle obalu
-Meme prezentující Knižní doupěNázev: Štvanice (Alfa a Omega)
Autor: Patricia Briggs
Nakladatelství: Fantom Print
Anotace:
Anna netušila, že vlkodlaci existují, dokud jedné noci nepřežila krutý útok… a nestala se jedním z nich. Po třech letech na poslední příčce hierarchie smečky se naučila klopit hlavu a nikdy, nikdy nevěřit dominantním vlkům. Pak ale do jejího života vstoupil Charles Cornick, zabiják a syn vůdce všech vlkodlaků v Severní Americe.
Charles tvrdí, že Anna je nejen jeho družka, nýbrž i vzácná a ceněná omega. A právě Annina vnitřní síla a konejšivá přítomnost se ukáží být neocenitelné, když se spolu s Charlesem vydá na lov vlkodlačího odpadlíka - tvora pod kontrolou magie tak temné, že by mohl ohrozit celou smečku.Můj názor:
Jelikož jsem začala Štvanici právě číst,rozhodla jsem se posoudit i obálku této knihy od Patricie Briggs.Velmi se mi zamlouvá to zelenomodré lesní pozadí,které dodává knize samotné takový nebezpečný a fantasy nádech a ti vlci v šeru jsou dokonalí stejně jako vlk stojící dominující dívce obálky u nohou.Samotné dívce nemám moc co vytknout,protože je moc pěkně zvýrazněm její divoký,mě připadá trochu i zuřivý,obličej,jež vám dá jasně najevo,že oná dívka není žádná obyčejná náhodná,ale pěkně nebezpečná vlčice.A ty vlasu jí celkově přidávají na zajímavosti,s níž dostává celá obálka svůj originální styling,kterým na váhající čtenáře vysílá signál jedinečnosti.Z obálky je patrné,že kniha s názvem Štvanice zaručuje opravdu přesvědčivý,vlčí,čtenářský zážitek,potom po přečtení anotace už vám bude jasné s jakým knižním úlovkem tentokrát odejdete z knihkupectví.Navíc jestliže se chystáte,ať už do Brna nebo Prahy,na autogramiádu této autorky,mohla by vaše Štvanice být obohacena i o podpis,který z ní udělá skvost mezi knihami vaší knihovničky,protože ponese vlastnoruční podpis autorky.

On My Wishlist (9)

12. května 2012 v 13:39 | Snow Fairy |  On My Wishlist
Meme z dílny Book Chick City.
-Cílem je každou SOBOTU zveřejnit knihy,které bychom si chtěli pořídit.Mohou to být novější,starší i knihy,které ještě nevyšly.

Divergence-Veronica Roth-GoodReads


Zahrada nesmrtelnosti: Past-Lauren DeStefano-GoodReads|Prázdná rakev 1: Závist-Gregg Olsen-GoodReads
Get your own free Blogoversary button!