Knižní Zúčtování-Duben

6. května 2012 v 12:23 | Snow Fairy |  Mé Knihy

Knižní Zúčtování-Duben

Tentokrát se svým zúčtováním přicházím o něco později,ale už dnes si budete moci prohlídnout mou dubnovou knižní nadílku,která se mi za ten měsíc sešla.A že to je ale pořádká hromádka.V dubnu jsem nazplnila všechny kategorie knižního zúčtování díky jedné úžasné výhře ve velikonočním knižním hopu a velikonoční nadílce,kterou mi pár hodných velikonočních zajíčků nadělilo do košíčku :).Takže to nebudu dlouho protahovat a přejdu rovnou k první kategorii,kterou jsou:

Knihy,které jsem si koupila:
Mezi prvními knihami za měsíc duben můžu zařadit anglický originál knihy od Stephenie Meyer-Twilight,kterou jsem za úžasnou cenu pořídila v knižním bazaru naší Lady McFly,jíž za knížku strašně moc děkuju,Stmívání,nebo Twilight,jak chcete,mám opravdu hodně ráda a mít ve vlastnictví i anglický originál je naprosto perfektní.Děkuju moc. A druhým úlovkem není nikdo jiný než Železný král.Na tuto knihu jsem nedočkavě čekala až vyjde,protože jsem byla nesmírně zvědavá jaká bude a čím mě bude moci potěšit styl psaní Julie Kagawy,začala jsem ji už číst a zatím mohu říct,že se mi moc líbí.Předobjednala jsem si ji na internetovím knihkupectví Dobre Knihy a pokud ji doma ještě nemáte,tak jenom doporučuju si ji pořídit.Už jenom samotná obálka svádí ke koupi,no ne? Knihu Twilight vydalo americké nakladatelství Atom a Železného krále nakladatelství Knižní klub.

Ještě se mi v dubnovém zúčtování zatoulaly knihy z března,a proto vám je představuji teď: Zář-Alexandra Adornetto,Roztomilé malé lhářky-Sara Shepard a Leviatan-Scott Westerfeld.O všech těchto knížkách jsem uvažovala už dávno,ale až v březnu jsem se rozhodla na 100% si je pořídit,a taky jsem tak udělala,když ony mě z pultů knihkupectví tak volaly a lákaly,že jsem tomu volání jednoduše podlehla :) A teď se mi hřejí hezky v knihovničce a čekají,až se do nich konečně pustím.Knihy Leviatan a Zář vydalo nakladatelství Knižní klub a Roztomilé malé lhářky nakladatelství BBart.

Knihy,které jsem dostala jako dárek:
Jak jsem se již slovíčkem zmiňovala,tak v měsící dubnu mi pár hodných velikonočních zajíčku (rodiče) přineslo úžasnou knižní nadílku,musela jsem je trochu postrčit správných směrem při výběru knih,ale se Štvanicí od Patricie Briggs a Cinger od Marissy Meyer mohu označit Velikonoce tohoto roku za nejzářivější svátek (hned po Vánocích,které teprve příjdou) tohoro roku.Obě knihy jsou dalšími skvosty mé knihovničky a spolu s další knihou,která byla ve velikonočním košíčku,tvoří ty nejdrahocennější drahokamy jaké moje knihovnička obsahuje-společně s Hunger Games,samozřejmě:)Knihu Štvanice vydalo nakladatelství Fantom Print a Cinder vydalo nakladatelství Egmont. A tady je třetí kniha obdržená jako dárek:
Určitě víte,že u nás v České republice se Doknalého páru budeme moci dočkat až někdy v červenci,ale já se ho už nemůžu dočkat,a proto jsem se rozhodla si ho přečíst už teď a ve slovenštině.Obvykle slovensky nečtu,ale u této knihy mi jazyková odlišnost nevadí.Strašně jsem se na knihu těšila a teď jsem ještě mnohem radši,že už ji mám doma.Takže až si Dokonalý pár přelouskám,budete moci očekávat recenzi na blogu :)) Knihu vydalo slovenské nakladatelství Ikar.

Knihy,které jsem vyhrála:
Sama tomu ještě pořád nejsem schopná uveřit,ale já jsem doopravdy vyhrála knížku!!! Doopravdy.Kdybyste mě i štípli,tak se neprobudím,protože tohle opravdu není sen!!Výhrála jsem knížku Temný anděl od Meredith Ann Pierceová,kterou vydalo nakladatelství CooBoo. A nemám nic než obrovské poděkování MaiQe,že jsem u ní měla možnost ve velikonočním knižním hopu knihu vyhrát.Přišla v pořádku a celá a už se nemůžu dočkat,až ji začnu číst.Takže ještě jednou strašlivě moc děkuju a když se nám teď v květnu rozjely hned dva knižní blogy,budu doufat,že se mi zase malinko poštěstí a něco vyhraju :))

Knihy,které jsem dostala k zrecenzování:


V dubnu se mi recenzních výtisků nashromáždilo nezvykle mnoho,ale nějakým zázrakem jsem je všechny zvládla v termínu přečíst a na všechny knihy kromě Malé ručky si můžete přečíst recenze v rubrice Reviews.Za všechny recenzní výtisky děkuju nakladatelství Fragment a Metafora,že byli tak moc hodní a umožnili mi si je přečíst.Děkuju mnohokrát.

Doufám,že jste si užili prohlídku mým dubnovým zúčtováním a snad jsem vám dala pár doporučení ke koupi některých z těchto knih,pokud je doma ještě nemáte.
Jelikož mám už v měsící květnu naplánováno čtení série Odkaz dračích jezdů od Christophera Paoliniho,a neměla jsem žádnou šanci ani možnost se nějakým způsobem dostat na včerejší pražskou autogramiádu právě Christophera Paoliniho,nejen z důvodů obrovské zvdálenosti města,ve kterém bydlím od Prahy.
Z toho důvodu jsem se rozhodla si to vynahradit návštěvou autogramiády Patricie Briggs,která se tento měsíc (17.5.2012) uskuteční v Brně ,což by mi podmínky dovolit mohly.Teď už jenom přemluvit někoho,kdo by byl ochotný tam se mnou pár hodin postát:))Plánujete se taky zařadit do fronty na podpis Patricie Briggs i vy?

-Knihy můžete koupit jak na pultech každého dobrého knihkupectví,na stránkách jednotlivých nakladatelství,tak na dalších internetových obchodech,kde nakupuju třeba i já:

PS: Pokud se vám zdají jednotlivé články malinko zmatené,byla bych ráda,kdybste mi pro tentokrát odpustili,obrázky knížek se to pokusí vykompenzovat :)) Děkuju za pochopení.

Zdraví
Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 6. května 2012 v 13:56 | Reagovat

Páni, získala jsi opravdu hodně knih! přiznám se, že ti některé opravdu závidím :-D Je mi moc líto, že jsem na autogramiádě Paoliniho nebyla, protože jeho knihy mám opravdu hodně hodně ráda. Od Patricie jsem zatím nic nečetla, ale uvažju, že bych na autogramidáu i přesto šla, protože je pro mě cenné to, že konečně někdy něco je taky v Brně!! Já to mám do Brna asi půl hodiny, takže pokud by jsi chtěla, mohly bychom tam jít spolu :) Aspoň budu vědět, kdo přesně mi poslal Ságu prokletých ;-)

PS: a ty bydlíš taky někde u Brna?

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 6. května 2012 v 14:49 | Reagovat

[1]: Mě taky strašně mrzí,že jsem nebyla na autogramiádě Paoliniho,protože jsem se asi zbláznila,já jeho knížky ještě nečetla,ale už je první díl na cestě,takže jakmile přijde začnu ji hned číst,a navíc to mám do Prahdy moc daleko,takže cesta asi ee  :)),já od Patricie mám Štvanici a říkám si,že bych se do ní mohla pustit než pojedu na autogramiádu :)) Jééé ty bys se mnou šla?? :)) Já to mám asi tak hodinu a půl vlakem,ale možná mě zaveze bratr. Ale strašně ráda nych s tebou šla :)) A já poznám človíčka,kdo právě teď Ságu prokletých opatruje :))
No,ne úplně u Brna,spíš trošku dál,ale ne zase úplně daleko,napiš na e-mail a já ti toho sdělím víc :))

3 *T* *T* | E-mail | Web | 6. května 2012 v 16:39 | Reagovat

Wow takovejch knížek :))

4 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 6. května 2012 v 16:49 | Reagovat

[3]: Sama jsem málem dostala infarkt,když jsem zjistila,že jich je tolik :)))

5 Majky Majky | 6. května 2012 v 17:04 | Reagovat

Páni. Tolik knížek :). Uff já ti snad závidím..:D.Taky mám v plánu pořídit si Železného krále...co jsem četla všechny ty pochvalné komentáře,tak jsem si  umanula, že tu knihu prostě MUSÍM mít!:D
Jůů to se máš že už si přečteš dokonalý pár.na tu knížku se těším strašně moc dlouho :D..Pak napiš jaká byla ;D...Wow a gratuluju ti k výhře :)...
Na Paoliniho jsem taky nešla jelikož Praha je od nás straaašně moc daleko..ale chci si to vynahradit Patricii v Brně...(páni najednou tu je tolik slavných lidí :D)..četla jsem její Mercedes Thompson a ta je naprosto úžasná :D..Štvanici jsem ještě nečetla a ani jí nemám koupenou :-O ..ale to bych měla změnit.. Teď už zbývá jen přemluvit rodiče(bohužel mamka nebere můj argument že to budu mít jako dárek k narozeninám,a že nic jinačího potom chtít nebudu .. :D) a potom sehnat peníze..a pak huráá směr Brno :D:D..

6 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 6. května 2012 v 17:16 | Reagovat

[5]: Děkuju za pochvalu knížek,velmi ráda jim vzkážu,že se čtenářům líbí :)) Na Dokonalý pár se už moc těším a hned,jak ji dočtu,tak se tady na ni objeví i rcenze,takže hned budeš znát mé pocity :)) Já mám Prahu taky strááááášně moc daleko,takže si to chci taky vynhahradit Patricií v Brně :)) Mercedes jsem ještě nečetla,ale stopro se na to chystám,Štvanici se pokusím začít číst do autogramiády :)) Neboj,rodiče už nějak přemluvíš :))moji se taky trochu vzpínají,ale mamča říká,že pokud bude mít čas,tak mě snad i zaveze :)) Třeba se tam potkáme :)) Jé,tak to bys měla úžasné,autogram úžasné spisovatelky na tvoje úžasné narozeniny,už dopředu přeju všechno nejlepší :)) A Železného krále si rozhodně pořiď,je to perfektní kniha :))

7 Majky Majky | 6. května 2012 v 17:58 | Reagovat

Noo jestli to u těch rodičů vyjde tak se tam určitě potkáme ;)..páni když o tom píšu tak mám takové chvění v žaludku (jako bych tam mohla jet už zítra.. :D)..pane jo..ani nevím jak to na takovích autogramiádách chodí :DDD...
Jůů děkuju za přání ^^

8 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 6. května 2012 v 18:15 | Reagovat

[7]: Když uděláš na rodiče takový ten psí obličej a řekneš jim,že autogramiády spisovatelů se u nás moc nekonají,a že je to pro tebe důležité,tak se snad měli podvolit :)) Vím,jak se cítíš,taky mám pocit jakobych tam měla být,třeba už teď :)) Na autogramiádě spivatele/spisovatelky jsem ještě nikdy nebyla,takže se hrozně těším a nemáš vůbec za co,popřát je to nejmenší :))

9 Katie Katie | Web | 7. května 2012 v 13:53 | Reagovat

Vy mi pořád děláte takový "chutě"... Naše knihovna je k ničemu. :D Přitom si ty knihy nechci kupovat, protože je nemám kam dávat a pokud by se mi nelíbily, přijde mi to škoda. :) Mít Twilight v originále by se mi taky líbilo. :) Třeba bych ji i nějak přelouskala. :D :) Cinder, Summer, Krvavá romance... Musím si to přečíst, KONEČNĚ!. :)

10 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 7. května 2012 v 18:23 | Reagovat

[9]: Já jsem se stala závislou,mám takový pocit,že moje knihomolství už hraničí s fanatismem:))Ale to jsem celá já:)),Twilight v originále se dá číst hezky :)) Summer,pokud jsi četla přechozí díly,tak se mi zdá nejlepší z těch tří co zatím vyšli :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!