Přichází léto aneb co se u mě s chystá nového...

27. května 2012 v 18:43 | Snow Fairy |  Memes
Začíná léto,ohlašuje se vysokými teplotami a horkem,vyhání nás k vodě a jen tak na procházky. A já jsem se rozhodla informovat veřejnost čtenářů,co všechno se tady u mě na blogu chystá. Jsou to hlavně nové projekty a taky jeden,který jistě už znáte. Bude to taková rekapitulace všeho, co bude v létě dominovat tady na blogu a třeba i u jiných blogerů.
Začínáme....


Čtení na léto...
Čtení na léto je knižní výzva,ve které si sepíšete seznam knih,které byste si chtěli přečíst za celé léto. Mohou to být starší,novější knihy i knihy,které teprve o prázdninách vyjdou. Bude to takový váš seznam, do které si zapíšete knihy,jež si dáte za cíl přečíst. Budu velmi ráda když se zapojíte,Čtení na léto není nijak neznámé, a zapojení není nijak složité,je to jako u každé jiné knižní výzvy: stačí si vzít banner a vypsat seznam knih na léto.
Ale tato výva nebude jenom pro blogery. Jestliže mi čtenáři napíší svůj vlastní seznam knih,které chtějí přečíst,zveřejním i tyto čtenářské seznamy. Postačí když mi lidé,kteří nemají blog napíší na e-mail svůj seznam letních knih a já z toho potom vytvořím článek,aby se mohli všichni podívat,co si touží přečíst ostatní.

Na slovíčko s knížkou...
O tomto projektu jste jistě už slyšeli u naší milé blogerky z Knihánkova-Rodaw. Zrealizovat knižní klub i pro čtenáře z oblasti Jihomoravského kraje, Brna a okolí nebylo jistě jednoduché,ale nakonec se všechno podařilo a k našemu velkému štěstí se přihlásila spousta lidí a díky nim máme svůj první sraz už 2.6.2012. Více podrobností ZDE.
Je to obrovská možnost sejít se dalšími blogery a čtenáři nad společnou vášní-knihami. Budeme moci dlouze rozebírat knížky a všechno kolem nich, vyprávět si co všechno jsme s knihami zažili a můžeme také projít knihkupectví a s nějakým tím knižním pokladem také odejít :). Pokud se vám tohle setkání líbí a bydlíš v blízkosti Brna, neváhej a přidej se k nám. Bude to zábava :))

Diskuze u Snow Fairy...
Článků s diskuzemi přibývá a já jsem se rozhodla založit tu svou. Témata se budou týkat knih a všeho kolem knížek,může být jakékoli téma,ať už obálky knížek,nejkrásnější scény,nově výchozí knihy a nebo třeba nejočekávanější kousky z knižního světa. Možností v tomto kruhu je nekonečně mnoho a já bych byla ráda,kdybychom se občas na nějaké to téma pobavili. Určitě by to bylo super, protože většina lidí v mém okolí nečte a knihy je nezajímají,ale já si ráda podvídám o knihách a hrozně ráda slyším vaše názory na různé tituly,takže brzy očekávejte první diskuzní článek i na mém blogu. Ještě se vrátím k banneru k mé disukzi. Na mojí FB stránce jste si mohli zvolit,který z obrázků bude zdobit tuto rubriku a zvolili jste tento. Všechny byly samozřejmě náležitě "olajkovány" ,ale tento u vás vyhrál na celé čáře.

Zapojím se do...
V naší blogerské komunitě se dá najít velká spousta úžasných meme,do kterých se prostě musíma zapojit,protože jsou originální a takové milé. Sama jsem jedno meme vytvořila, ale meme od jiných blogerů jsou prostě úžasné a já jsem se rozhodla zapojit k Nikki Finn do Inspiration. Když jsem dneska tak procházela obrázky knížek,abych vybrala pár obrázků na eventuélní Diskuzi, narazila jsem na všechny možné nádherné obrázky a řekla jsem si, že ukázat v nějakém meme, jaké obrázky knih se mi líbí, tak nemohla jsem to Nikkiino meme jen tak nechat.


Další meme,do kterého jsem se rozhodla zapojit je i Bylo nebylo. Zatím jsem své první věty z knih, které právě čtu situovala do A tak to začíná.. ale už dlouho pokukuju právě po Bylo nebylo a teď se do něj konečně zapojím. Meme pochází z dílničky Kath, toto meme je opravdu povedené a já do něj budu s radostí zveřejňovat článečky.

Jsem zapojena v...
Knihy v mých myšlenkách je projekt od Abyss, v němž odpovídáte na otázky ohledně knih a hodnotíte, co se vám líbilo, co nelíbilo, a koho jste si oblíbili. Nějakou dobu jsem takový článek nezveřejnila,ale má účast v tomto projektu pořád platí a pokud by jste se chtěli ještě někdo jiný zapojit, máte stále možnost.


Tento článek je spíše takový orientační, něco jako abych vás tam nějak informovala, jestli něco na léto chystám nebo ne. A krom toho,že budou Diskuze a knižní výzva Čtení na léto..určitě se chystám uspořád i nějakou letní soutěž. A co se bude soutěžit? To je zatím ještě ve hvězdách, ale pokud máte nějaké knihy, o které byste chtěli soutěžit, napište mi do komentářů a já v rámci svých možností nějakou soutěž o knihy určitě uspořádám :))

Přeji vám všem hezký zbytek dne a děkuju za přečtení článku.

Snow Fairy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 27. května 2012 v 19:20 | Reagovat

Je to super!! Na léto se moc těším. Konečně žádná škola! :-) Už jen stačí přežít ten červen :-))

2 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 27. května 2012 v 19:42 | Reagovat

[1]: Sice léto není moje nejoblíbenější roční období,ale těším se už strašně moc na prázdniny :)) A červen bude sice šílený,ale budu doufat,že uběhne co možná nejrychleji :))

3 Majky Majky | 28. května 2012 v 16:49 | Reagovat

Léto! Wow mám ráda léto :D I když ty teploty by mohli být menší..ale co se dá dělat..navíc letošní léto se už chystám jít brigádničit takže naschle volno :D.. :// :D... Každopádně už se těším na to všechno co plánuješ.. Knižní výzva bude určitě super , plánuju se do ní zapojit :D..je super, že to je i pro neblogaře. ;D.. Na slovíčko s knížkou.. .. setkat se s lidma kteří žerou knížky stejně jako já ? Pecka! :D Jen škoda, že to není někde poblíž mého bydliště.. :-O ..ráda bych si pokecala o knihách ;)...

4 Snow Fairy Snow Fairy | E-mail | Web | 28. května 2012 v 17:13 | Reagovat

[3]: Já mám moc ráda zimu, takže léto moc nemusím, ale bohužel já hledám brigádu pořád, ale marně, asi jsem ji začala hledat pozdě :)) Jsem ráda, že se do Čtení na léto... zapojíš a chtěla jsem dát prostor i čtenářům, kteří nemají blog a chtějí ukázat, co planánují přečíst :)) To je škoda, že bys nemohla přijít, ale jestli si budeš chtít popovídat o knížkách, tak bude taky ta Diskuze, takže ti, kdo nebudou moci přijít v reálu, bude moci vychvalovat knížky tady nebo u někoho jiného v Diskuzi :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!