Rozhovor s Michelle Madow

10. září 2012 v 5:59 | Snow Fairy |  Interviews
Interview s Michelle Madow

Poslední dobou se knih s nádhernou knižní obálkou vyrojilo povícero. Remembrance se do této kategorie knih s neskutečnou obálkou může zařadit také. Na první pohled zaujme a na druhý pohled už si ji musíte přečíst, protože vás jenom postrčí vpřed hodně motivující anotace.
Ale co dělá autorka a jak se ji psaní knihy bavilo? To už vám prozradí ona sama. :))

Inforamce o knize:

Remembrance

Autor: Michelle Madow
Žánr: Fantasy
Díl: 1.
Série: Transcend Time Saga
Počet stran: 324
Rok vydání: 27. července 2011
Nakladatelství: Dreamspace publishing
Anotace:
Lizzie Davenport byla reinkarnována z Éry vladařství v anglii, ale ještě o tom neví.
Drew Carmicheal na začátku roku přetoupí na střední školu, kam chodí i Lizzie a Lizzie k Drewovi cítí jakési pouto, díky kterému jí připadá, že ho zná. Nemůže na něj přestat myslet, ale kdykoli se sním sanží mluvit o jejím záhadném pocitu, který k němu cítí, dá jí jasně najevo, že s nínechce mít nic společného.Dosáhnout Drewa je o to těžší, protože má kamaráda Jeremyho, který začal být namyšlený hned potom, co zvolili jako druhého kapitána univerzitního fotbalového tými a její pohledná nejlepší kamaráda Chelsea začala chodit s Drewen nedlouho po jeho příchodu. Ale proč na něj nedokáže přestat myslet?
I když Lizzie ví, že by měla na Drewa zapomenout, bojovat s osudem nebude až tak jednoduché.

Vengeace (Trascend Time Saga 2) | Timeless (Trascend Time Saga 3)


Interview

Jelikož je teď Michelle hodně zaneprázdněná editací své poslední knihy ze série Trascend Time, byla i přesto ochotná odpovědět na pár otázek. Proto jsem pro Michelle vybrala tři kratší otázky, na které byla i přes spoustu práce ochotná odpovědět. Nezlobte se, že otázek není víc, ale s ohledem na Michelle to pro tentokrát jinak nešlo. :))) Ale doufám, že i tak se vám bude rozhovor líbit. :))


Ahoj Michelle, v první řadě bych ti chtěla opravdu moc poděkovat za tvůj čas strávený u tohoto rozhovoru. Tvá kniha Remembrance za sebou nechává samé nadšené ohlasy a všechni čtenáři o ní jenom básní. Proto jsem i já nesmírně ráda, že jsi odpovědla na pár zvědavých otázek. :)

Takže Michelle, co ráda děláš ve svém volném čase a jak bys popsala sebe jako osobu?
Ve svém volném čase ráda ČTU! Čtení bylo něco, co jsem si užívala hned jakmile jsem se to naučila. Také moc ráda chdím ven s příteli na večeři, nakupuji, chodím na filmy a sleduju televizní pořady. Jako člověk se stydím (zejména ve velké skupině lidí), jakmile se mám někomu otevřít. Jinak jsem docela bezstarostná a užívám si zábavu se svými přáteli!

Tvá kniha je opravdu úchvatná. Napsat takový příběh dalo jistě spoustu práce. Ale nepochybně to byla i zábava, že? Co sis na psaní knihy užila nejvíce?
Děkuji! Psaní knihy je zábavné, frustrující, vzrušující a milion dalších pocitů! Moje oblíbené části procesu psaní knihy jsou ty, které přicházejí s nápadem / organizací nápadu a následné editace knihy. Editace knihy je také zábavná, protože miluji zlepšení toho, co jsem napsala. Nejtěžší pro mě bylo psaní první verze mojí knihy. Byla i doba, kdy jsem měla pocit, že se do psaní slov nutím a všechno, co píšu je hrozné, ale vždycky jsem se přinutila pokračovat, protože jsem věděla, že jedině tak dokážu dokončit to, co jsem začala. Proto je mojí absolutně NEJOBLÍBENĚJŠÍ částí na psaní knihy sdílení finálního produktu se čtenáři. Není nic, co bych slyšela radši, než že se čtenářům můj knižní příběh líbí :).

Velkou spoustu nadšených fanoušků máš i v České republice. Co by jsi jim vzkázala?
Teprve nedávno jsem se dozvěděla, že mám fanouškovsou základnu i v České republice a myslím, že je opravdu COOL! Nikdy by mě nenapadlo, že by mohla Remembrance oslovit tolik lidí po celém světě. Moc bych si přála, aby byla verze Remembrance přeložena i do vašeho jazyka a tak moc oceňuji, že čtenáři v České republice čtou mou knihu v angličtině, i když to není jejich rodný jazyk. Takže znovu, DĚKUJI! Všichni jste úžasní!!

Michelle, opravdu moc ti děkuju, že jsi povolila odpovědět na pár otázrk i přes nedostatek času. Přeju ti hodně štěstí s tvým posledním dílem do série Trascend Time, Timeless, a s tvými dalšími knihami. Hodně štěstí a ještě jednou ti moc děkuji za rozhovor!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lanna Lanna | Web | 10. září 2012 v 6:06 | Reagovat

pěkný článek :))

2 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 10. září 2012 v 15:57 | Reagovat

Pekný rozhovor 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!