Vánoční chvilky: Výzdoba

19. prosince 2012 v 22:18 | Snow Fairy |  Vánoční chvilky 2012
Přeji všem krásný večer,

do Vánoc zbývá pět dní a i náš dům jeví určité známky toho, že se toto kouzelné obdiví blíží. Avšak, není to nic velkého, kilometry elektrických dátů, kterými bychom ozbobili celý dům i zahradu, doma ani nemáme, takže je naše výzdoba jenom taková skromnější. Ale i když toho po ddomě nemáme moc, tak na té vánoční atmosféřr, si dovoluji říct, to neuírá. :))) Moje mamka a ostatně i já mám moc ráda andělíčky. Anděly, andělíčky, všechny možné i nemožné okřídlené bytosti mám opravdu nevýslovně ráda. Proto to tak potom vypadá. Poletující andělíčky, kam se jenom podíváš. :)))) Ale teď už vám ukáže, jaké že to výzdobí krášlí interiér našeho domu. :))))


Tak přesně takhle vypadá náš letošní adventní věnec. Autorek je moje maminka, jíž jsem trochu pomáhala, ale je to především její práce, protože až tak kreativní být neumím, za to moje mamka je v tomto o mnoho lepší než já. :)))) Jak jste si mohli všimnout, ani jedna ze svíček nejeví známky toho, že by byla za celý svůj život zapálená. Nebyly. Ani jedna, protože mamka řekla, že je těch svíček škoda a do poslední adventní neděle zapalujeme alternativní svíčky. :))))) A samozřejmě, nesmí chybět andělíček uprostřed. :)))) Tento má doknce schopnost měnit barvy, ale hlavní je, že je to andělíček. :))))


A když už máme, jako každý rok, ten adventní věnec, moc jsem si přála nějakou tu vánoční dekoraci i k sobě do pokoje. A mamka měla jeden nápad. Na co mít dva adventní věnce, když může jehličí zapracovat do kytice? :))) A vuniklo z toho tohle. Jsem za to na mamku vážně pyšná a opravdu se i líbí to srdce. :))) Tento vánoční skvost mám v pokojíku na stole a kdykoli, když jdu kolem, čichám hádhernou vůni jehličí. :)))) Bohužel, tentokrát chybí andílek. :))))
A konečně tu máme ty andílky. Jak jsem je já sama nazvala, knižní andílkové. Jmenují se přesně tak, protože obývají moje poličky s knížkama. :)))) Jsou to takoví knižní ochránci a zlatíčka. :) A andílek nalevo dává hezky pozor na Závist od Gregga Olsena, sice poněkud mrazivou knihu, ale za to velmi, velmi povedenou. :)))) Tohle je zlomek andílků, které máme rozvěšené po domě, je jich o mnoho více, ale těch fotek by bylo opravdu moc a nevím jistě, zda by se blogu líbilo, že chci vložit tolik fotek do jednoho článku, ale vězte, že další andílci se pohupují na zácloně v mém pokoji, na zácloně v obývacím pokoji a ještě dalších místnostích našeho domu. :))))
A tady je menší ukázka toho, jak každý rok vypadá naše okno. Na fotkách jsou sice zavřené žaluzie, ale jinak jsou mírně pootevřené, tudíž může světlo z hvězdiček hezky pronikat i ven na ulic. :)) Jsou to také fotky ještě z té chvíle, kdy se prala záclona, jinak tam normálně je. :))))

Jak jsem už psala, Vánoce jsou už opravdu za dvěřmi, ale s Vánočnimi chvilkami se potkáte před i po nich. :)) Doufám, že se vám fotky líbí a že jste si tento článeček alespoň trochu užili.
Prozatím se s vámi tedy loučím a kromě jiných se uvidíme s Vánočními chvilkami už na Štedrý den. :)))

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!