Veselé Vánoce přejeme!

24. prosince 2012 v 8:00 | Snow Fairy a Nick |  Vánoční chvilky 2012

V tento nádherný Štědrý den vás opět zdravíme,

já a Nick vám za náš blog, Nick' s World of Books, všem přejeme krásné a veselé Vánoce plné dárečků a chvil v okruhu těch, které milujete nejvíce na světě. A nejen do Nového roku vám přejeme hodně úspěchů a štěstí, ať už se vydáte kamkoli. :))) Vánoce jsou nekonečně kouzelné, stejně jako lidské bytosti. Každý má své kouzlo, kterým obohacuje svět. Během roku se lidé předhání ve všemožných povahových "utkáních" a jeden druhého se snažíme trumfnout něčím novým. Přiznejme si to, každý jsme to někdy udělali, není však nutné se za to stydět, protože to k lidskému životu přece patří. Nějaká určitá motivace, která nás nutí být co možná nejlepšími a sami nad sebou vyhrát. Musím říct, že já sama jsem tento rok udělala velký krok dopředu, možná to není na první pohled tak viditelné, ale já vím co se změnilo, občas jsem si připadala zamrzlá a taková... nijaká, ale jsou přece Vánoce a o Vánocích není kam spěchat. Posaďte se se svými milovanými ke stolu, na kterém je nachystána úžasná štědrovečerní večeře a užívejte si zvájemné přítomnosti. Zapoměňte na všechny starosti a strasti vašich životů, ať už se jedná o cokoli a rozjímejte nad něčím... kouzelným. Kouzelnějším než je svět sám. Protože jenom vidět radostný lesk v očích našim milovaných, či jenom na malou chvíli nebo celý večer vidět jejich upřímný usměv, je věc, která se sice dá zaznamenat i během roku, ale o Vánocích skrývá i něco navíc. Odpovědi. Odpovědi i na ty otázky, které je nejvíce těžké položit. O Vánocích nezáleží na tom, jací jsme, ale záleží na tom, co máme v srdci. Protože v tento čas se všechna, i ta nejzatvrzelejší srdce otevírají celému světu a ukazují, že i ti nejsilnější lidé, jsou stále jenom lidské bytosti s emocemi.

Nechtěla jsem to moc prodlužovat, ale ve chvíli, kdy jsem začala psát, mě jednoduše přepadla taková chuť toho k Vánocům napsat víc, trochu se nad vším zamyslet a říct, že ať už jste na Vánoce kdekoli a s kýmkoli, naše srdce jsou stále na jednom místě. Tam, kde je jejich domov. Opravdový domov plný lásky, který o Vánocích voní vánočkou, perníčky a štědrovečerní večeří. Chtěla jsem říct; zastavte se a podívejte se z okna, a i když za ním třeba není sníh, tak tam uvidíte něco, co bylo celý rok před našimi zraky skryto a předurčeno vidět pouze o Vánocích. Zázrak. Vánoční zázrak, v který není těžké uvěřit.


Já i Nick si moc vážíme vaší přízně, která nám od vás byla tento rok věnována. Je to náš první rok v blogosféře, ale už teď s Nickem víme, že to, co děláme je k něčemu dobré. Že i když máme často pocit, že už to nejde, nepřestaneme. Budeme se i v dalších letech snažit vás těšit články i recenzemi, na knihy, o kterých chcete slyšet a budeme dělat
všechno proto, aby jsme tu s vámi byli co nejdéle.

Z celého srdce vám přejeme překrásné svátky plné vůně, dárečků a hlavně lásky. My nezapomeneme na to, co jste pro nás udělali, nezapomeneme na vaše návštěvy a vy na oplátku nezapoměňte, že se blíží i první leden, což znamená blogové narozeniny, z čehož vyplává, že i na Nový rok bude knižní nadílka. :)))))

Ve sněhové vločce příběh se stal,
kdo nevěří, ať dívá se dál...

S pozdravem a příslibem brzkého sledání, Snow Fairy a Nick.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 24. prosince 2012 v 11:27 | Reagovat

Veselé Vianoce 8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!