Knižní chvilky (5)

15. ledna 2013 v 18:28 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky

Knižní chvilky

- meme, které pro nás vymyslela TerezZ.

Po opravdu dlouhé době a poprvé v novém roce 2013 přicházím s nádherným meme od TerezZ, s Knižními chvilkami, tentokrát s pořadovým číslem 5. :)))) Jelikož začala škola, mám na čtení a blog o dost méně čas, což mě opravdu nechutně vytáčí, ale když se podívám na zapojování rezistorů do série ve fyzice nebo na na devět druhů rostlinných pletiv v biologii, moc ráda takové věci odložím stranou a začtu se. :)))) Nicméně tady už další Knižní chvilky a vy se konečně můžete podívat, co doopravdy právě čtu. :)))))
Finále jsem už měla rozečtené dříve, ale pořád jsem od toho odskakovala k jiným knihám, především teda k učebnicím, nicméně teď už jsem se Finále začala věnovat naplno, začátek je takovýspíše pozvolný a rozjezdový, takže jenom doufám, že se z toho vyklube opravdu velké, gigantické FINÁLE. :))))))))

Můj malý Nick mi samozřejmě, jako můj knižní parťák pomíhá číst, jak jen to jde. :)))) Není sporu o tom, že dnes má poněkud pozerskou náladičku. :))))))


A k dobré knížce, jako je Finále, patří také dobré jídlo, samozřejmě v dostatečné vzdálenosti od samotné knihy, protože kdyby jen kapka přistála na nějaké stránce, asi bych... vlastně úplně přesně nevím, co bych dělala, ale co jednoznačně dneska potřebuju je kafíčko, maličko ochucené a s mlékem. :))))

Tak takhle vypadají moje dnešní Knižní chvilky. Budu jenom doufat, že všechno půjde v pohodě a Finále přečtu co nejdříve, abych se mohla věnovat dalším pokladům a recenzákům, které na mě v knihovničce čekají a napsat pár recenzí. :)))))
A jak trávíte nejen dnešní den vy? S knihou? Bez knihy? Tak třeba já dnešek strávím i u počítače, u filmu, konkrétně u Percyho Jacksona Zloděje blesku, jelikož byla kniha naprosto skvělá, jsem zvědavá také na film. :))) ) Ale co vím už dopředu, že mě nezklame, je.... LOGAN LERMAN!!!!!!! :-*

Snow Fairy a Nick
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 11:30 | Reagovat

Cica! 8P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!