Knižní Zúčtování - Únor

2. března 2013 v 15:59 | Snow Fairy |  My Books
Knižní Zúčtování - Únor

Únor je za námi a jako obvykle bych vám ráda ukázala, co za nové knížky se mi za únor objevily v knihovničce. Takže to nebudu dlouho prodlužovat a přejdu rovnou ke knížkám.

Knihy, které jsem si koupila
Co se první fotky týká, tak na ní není jediná kniha, na kterou bych se netěšila. Zelenou jako smaragd jsem už přečíst stihla a opravdu moc se mi líbila, Drahokamy je jedna z mých nej - nejoblíbenějších sérií. Na ostatní knihy bych si trašně ráda ukradla trochu víc času, ale doufám, že si je co nejdříve přečíst stihnu a vám co nejdříve přinést recenze.
No a k druhé fotce snad jen jedno: Svět přeje slevám!

Knihy, které jsem dostala

Nothing :)

Knihy, které jsem vyhrála

I need more luck! :D

Knihy, které jsem dostala ke zrecenzování
V únoru se mi naskládalo poměrně dost recenzánků, možná ani ne tak počtem kusů, jako spíše počtem stran. K Padesáti odstínům nevím, jestli bych se někdy dostala sama od sebe, ale dostala jsem nabídku, kterou jsem nemohla a upřímně ani nechtěla odmítnou, takže nekonec jsem se i já pustila do této mega úspěšné série. Uvidíme, co druhý díl.
Na Rozpolcení, Padesát odstínů šedi a Deklaraci smrti si recenze můžete na blogu už přečíst, na recenze na ostatními knihy se můžete těšit co nejdřív - doufám ;)
Za recenzní výtisky knih Percy Jackson: Poslední z bohů, Deklaraci smrti a Stefanovy deníky: Úkryt mnohokrát děkuji nakladatelství Fragment. Za Rozpolcení velice děkuji nakladatelství Fortuna Libri a za oba díly Padesáti odstínů moc děkuji Dumknihy.cz.

Jedna zapomenutá...

Nevím, jak se to stalo, ale zjistila jsem, že jednu knihu z některého z předchozích měsíců, jsem vám neukázala. Je to šestý (já vím, na to, že jsem nečetla ani první díl :D) díl Nočních lovců od Jeaniene Frost, v anglickém originálu, který se mi podařilo ukořistit na bazaru za úžasnou senu a dokonce i s podpisem Jeaniene. Doma mám Noční lovce a už se opravdu nemůžu dočkat, až si je přečtu.
Všechny knihy pohromadě

Snow Fairy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 2. března 2013 v 16:37 | Reagovat

Ty máš podpis Jeanniene Frost? wau! 8)

2 adda727 adda727 | E-mail | 3. března 2013 v 8:36 | Reagovat

Ta kniha Nočních lovců od Jeaniene Frost má krásný přebal. Pravděpodobně se mi líbí díky té čičině:)
Těším se na její recenzi. S pozdravem A727

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!