Stay Strong - Inspirating Giveaway - PART 1

19. března 2013 v 17:24 | Snow Fairy |  Stay Strong - Inspirating Giveaway

Stay Strong - Inspirating Giveaway- PART 1

Zdravím čtenáři,

jelikož jsem pro vás chtěla něco speciálnějšího, rozhodla jsem se svou připravovanou soutěž rozdělit na dvě části.
Dnes vám ukážu tu první.

Něco málo k soutěži jako takové a jejímu názvu, úplně prvnímu nástinu a tak dále...
Takže, Stay strong se jmenuje, protože poslední dobou na nás působí spousta faktorů,které nás nutí dělat různá rozhodnutí a nutí nás dělat věci, které bychom nikdy jindy nedělali. Ale ke všem těmto faktorům je nutné se postavit s nadhledem a, nejen fyzickou, ale hlavně duševní silou. K uskutečnění této soutěže mě vlastně inspiroval jeden člověk.

A tou osobou je Demi Lovato. Americká zpěvačka s naprosto odzbrojujícím hlasem, arzenálem úžasných písní, ale hlavně disponující neskutečnou duševní silou. Nebudu vám moc dlouze vypisovat, co se všechno se Demi stalo, ale myslím, že alespoň matně tušíte, že na tom jednu dobu nebyla vůbec dobře. Ale potom jako fénix vstala z popela, oprášila všechno špatné na první pohled patrné z obličeje a všem vytřela zrak. Upřímně, vytírá ho lidem, kteří o ní pochybují, každý den, už jenom tím, jaká je a že vůbec je. Demi je vzorem pro spoustu mladých dívek a co se týká dívčího vzoru mladých, je Demi myslím tou nejlepší volbou.

Každý den jde s hlavou vztyčenou, byť to všechno, co si prožila, navždy zůstane její součástí. Ale Demi je krásná osobnost, nejen fyzicky, v obličeji, ale i proto, jaká je ke svým fanouškům a jaká je normálně, beze světel reflektorů.
Není sporu o tom, že život bere jako výzvu. Jako výzvu být odhodlanější. Být silnejší.

Uspořádat soutěž s tímto tématem mě vlastně napadlo úplně náhodou. Při jedné vlastní vyhrocené situace, kdy jsem si řekla: "Dost, už to v sobě nechci dusit!" A potom jsem trochu popřemýšlela a nakonec to dopadlo takhle...

Proto tato soutěž. Není to tak, že bych ji věnovala přímo Demi, chtěla jsem jenom předat vám všem něco, co by pro vás mělo hodnotu. Knižní soutěž spojenou s věcmi jako utužení vlastní duševní síly a hodnoty. Je možné, že si z tohoto mého "mudrování" nic neodnesete, ale myslím, že za soutěž o knihy, budete rádi všichni.

" Každý konec je nový začátek. "

" Být na dně, neznamená úplně padnou. "

" Když už si myslíš, že nemůžeš dál, navzdory všem protivenstvím, vstaň a jdi. "

" Naše sny neznají hranice. Proto sni a nechcej své sny, ať se stanou skutečností. "


Soutěžit budete moci o dvě stejné knížky, konkrétně o tyhle...

Ale nebude to jako obvykle. Jednu knížku budete moci vyhrát když:

Pod tento článek napíšete komentář, který bude obsahovat:

-Jméno/ přezdívku
- Kontaktní e - mail
- Vaše webové stránky, blog, nebo cokoli jiného, jestli vlastníte
- Knihu/y, které vám dodaly sílu jít dál
- Otázka: Máte nějaký vzor, klidně i z rodiny nebo přátel, který obdivujete pro jejich sílu?
- Jaký je váš na názor na to být silný? Co děláte proto, abyste hned nevzdali rozdělanou práci? Co vás dělá silnými?


O druhý výtisk knihy můžete soutěžit s vašimi fotkami. Samozřejmě, když se vám nebude chtít nic fotit, nebo nemáte, čím byste fotili, nenutím nikoho, aby soutěžil s touto možností. Ale pro ty, kteří budou chtít fotit...

- Vyfoťte fotku, která bude představovat vaši sílu. Můžete fotit cokoli, co vám ji dává a budete to chtít vyfotit, nebo jakýkoli záběr kdekoli venku, který ve vás evokuje sílu a odhodlanost.

- Vyfocenou fotku mi pošlete na mail: nickyhokniznikoutek@gmail.com

- Jestli nějací fotografové budou, vyvěsím na blog pokaždé článek s fotkami, které se mi sejdou za týden, tedy pouze v případě, že nějaké fotky budou. U fotky bude pouze vaše přezdívka, žadné jiné osobní údaje, a váš možný komentář, který budete k fotce chtít napsat.


Datum ukončení soutěže ještě nemám úplně promylšené, zhledem k tomu, že chystám ještě druhou část této soutěže.

K druhé části vám toho moc prozrazovat nebudu, snad jenom to, že pokud se mi podaří nějaké takové knihy sehnat, tak budou v angličtině. A možná, taky když se mi povede, bude malé překvapení.

Doufám, že vám tato soutěž udělá aspoň malou radost a že si možná z tohoto článku něco odneste.
Mám vás ráda.

Vaši Snow Fairy a Nick

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment, kterému tímto moc a moc děkuji!

A úplně na konec se loučím s Demiinou novou písničkou - Heart Attack 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 19. března 2013 v 17:41 | Reagovat

-Christine
-kristina.poloncova@gmail.com
-http://our-universe-of-books.blogspot.sk/
-Skôr to bola hduba ale z kníh to uričte bola Posledná pieseň od Nicholasa Sparksa, lebo mi ukázala že aj v tých najhorších časoch sa dá ísť ďalej.
-Možno to bude znieť blbo, ale je to Demi obdivujem hu už neskutočne dlho a potom ako vyšla von so svojimi problémami ma inšpirovala ešte viac.
- Mňa silnou robí hlavne hudba, ktorá ma inšpiruje a tiež texty piesní.

2 Kane Kane | E-mail | Web | 19. března 2013 v 18:05 | Reagovat

Kane
katienejde@seznam.cz
Žádnou takovou knihu nejspíš neznám. U mě totiž hodně záleží na tématu té knihy. Je jasné, že by mi třeba mohla sílu dodat kniha Hunger games, kde jsem se dočetla, jak hrozný svět by nás mohl čekat, ale jde o to, že mi to v daném momentu nepomůže, pokud to vyloženě není o problému, který mám. - Knihy mě většinou ještě více potopí. :D Hodně mi pomáhá třeba film Popelky nebo další filmy, kde ženy řeší nějaký velký problém, ale nakonec ho vyřeší a dostanou to, co chtějí + něco navíc. Nebo skvělá je písnička Hall of fame. Ten text mě vždy nakopne! :) Či další písničky, které mluví o "cestě" a mají něco do sebe. Hodně mi pomáhají třeba úspěchy ostatních lidí. Žádný vzor ale nemám - snad jen sama sebe. Věřím, že jen díky sobě a své vůli překonám vše, co budu chtít. Někdo mě může podpořit, ale ten hlavní a nejtěžší krok musím udělat já. Ještě jsem nepřišla na to, jak zůstat silná. Někdy totiž ani filmy či písničky nefungují. Když s něčím začnu a po chvíli to vzdám, je to zklamání. Horší ale je, když to dotáhnu do konce a stejně se nezadaří.
Teď mě třeba čekají přijímačky. Zatím řeším jen to, jestli se dostanu. Mám relativně ještě dost času a zatím se uklidňuju tím, že byli přijati už větší blbci, ale nevím, jestli to bude stačit v den přijímaček...
Doufám, že jsem tak nějak odpověděla na vše. Jednoduše - silný je každý natolik, jak moc si věří, jaké lidi kolem sebe má a jak moc danou věc chce.

3 Skřítek Skřítek | Web | 19. března 2013 v 18:09 | Reagovat

- Skřítek
- BartlovaHana98@seznam.cz
- Na své stránky už nepíšu...
- Kingova Carrie. Zní to zvláštně, když je to horor, ale ta kniha je pro mě nesmírně důležitá. Není totiž naivní jako knížky v dnešní době. Po jejím přečtení jsem opravdu chtěla jít dál, protože jsem se při čtení ztotožnila s Carrie a ona dokázala žít bez přátel a s problémy, které měla všude okolo. Díky ní to teď dokážu i já.
- Mým velkým vzorem ve spoustě směrech je právě Stephen King. Dostal se přes opuštění otcem, chudobu, drogové závilosti, do kterých spadl,... A má rodinu a dělá to, co na světě miluje nejvíc, to, co chci dělat i já - píše.
- Být silný je dobré. Jelikož nemám v povaze zahodit něco, na čem pracuji, tak vlastně ani nemusím nic dělat pro to, abych se na to nevykašlala. Prostě taková jsem.
Silnou mě dělají hlavně zkušenosti, díky kterým jsem se vůči určitým věcem obrnila a nenechám se jimi zasáhnout. Co mi ale opravdu dodá chuť jít je hudba a to především Nirvana. Mám strašně ráda jejich texty, jsou plné pravdy, pochopení a právě síly.

4 Rodaw Rodaw | E-mail | Web | 19. března 2013 v 18:54 | Reagovat

Ahoj Snow Fairy.. upřímně tahle soutěž přišla opravdu vhod.. a vlastně ani nejde o tu soutěž, knihy.. spíš o ten obsah. Já mám totiž za sebou (no vlastně jsem pořád v tom, ale bojuju.. musím, jinak mě to zničí) fakt strašné období.. Takže díky za úžasný článek, který mi vykouzlil úsměv na tváři.. díky němu je ten konec dne hned veselejší :))
- Rodaw
- rodaw@seznam.cz
- http://knihankov.blogspot.cz/
- Hostitel.. a možná i proto ho budu číst znovu. nevím, ta knížka je prostě silná. Doufám, že mi pomůže i teď..
- Jack Dawson z Titanicu :) Protože byl statečný, silný a na svět se usmíval, i když se měl nejhůř.. vždycky bral všechno z té lepší stránky a na nic si nehrál.. je to můj vzor už od mých 3 let.. to znamená nějakých 14 let a vím, že jím bude až do smrti.. Jack Dawson, to je prostě můj idol navždy :))
A k Demi - je skvělá.. vlastně dalo by se říci, že je taky mým vzorem. Hlavně proto, že asi máme společný problém.. ale když se z toho dostala ona, můžu i já.
- Uff.. no zrovna teď je těžké na to odpovědět.. Určo pomůže na to prostě nemyslet.. mně pomáhá blogování, poslouchání mp3, fyzická činnost (třeba běhání je super.. ale teď jsem nemocná, tak nemůžu).. a nebo si právě vzpomenu třeba na Jacka a na to, jak se choval..

Snow Fairy nevím, jaký přes typ problému jsi řešila a doufám, že už to máš za sebou.. Každopádně Ti MOC držím pěsti. Vím, jaké to je být na dně.. zvlášť v poslední době.. psychika dělá strašně moc a člověk musí být opravdu silný a hlavně dát všemu čas a "netlačit na pilu". I malé pokroky jsou pokroky :))

díky za super soutěž.. trošku jsem se rozepsala, ups, snad neva :D

a na závěr ještě posílám 2 písničky, které mě už hodně pomohly :))

http://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA
v téhle písničce je tahle věta, která je super:
Věnuj se sám sobě a najdeš se.
.. samozřejmě to nemyslím nijak sebestředně ale spíš tak, že .. prostě to nevzdávat a bojovat :)

http://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I
"Co tě nezabije, to tě posílí
Půjdeš se vztyčenou hlavou
Když jsem sama, neznamená to, že jsem opuštěná
Co tě nezabije, dělá z tebe bojovníka"
.. pravda, super :)

ano, rozepsala jsem se :D ale hned je mi líp :)) díky Snow Fairy. moc jsi mi pomohla, ani nevíš, jak moc :))

5 Terkik Terkik | E-mail | Web | 20. března 2013 v 17:29 | Reagovat

- Terkik
- estula.kramna@seznam.cz
- http://knihy-zivota.blog.cz/
- Hostitel - četla jsem ho už třikrát a pokaždé mi dá něco nového :)
- Mým vzorem je mi můj úžasný otec. Nebudu jmenovat, co všechno si prožil a sama jsem si vědoma toho, že nevím úplně všechno. Je mi proti srsti vyjmenovávat, co všechno mu jeho vlastní bratr provedl pár let zpět (po psychické stránce). Jediné, co povím je, že bratra jako je můj otec bych si opravdu přála. Odpustit a pomoci v nouzi, i přes to všechno, je čin odvážného a velmi silného člověka. Obdivuji ho pro jeho sílu a odvahu. V životě takovouto osobu už nepotkám... Sama taková nebudu ani z poloviny, toho jsem si vědoma. Ale dívat se na život jiným pohledem je také krok dopředu. Dle mého názoru, je odpuštění ta nejvzácnější věc a člověk, který odpustí, je opravdu silná osobnost.
- Silnou mě dělá myšlenka na lidi okolo. Vždy může být hůř a člověk se nesmí vzdát, protože jinak nikdy neuspěje. Když mi je nejhůř, pustím buď Pink - Fuckin perfect nebo nějakou jinou a já mám opět novou sílu. Mé přísloví zní: "Najdeš-li v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."

Snad jsem napsala vše, co jsem potřebovala. :)

6 adda727 adda727 | E-mail | 20. března 2013 v 21:36 | Reagovat

Srdečně vás všechny zdravím, zejména organizátorku této události;)
   Říká se, že kniha je ti rádcem i přítelem a v nouzi poznáš přítele, nicméně budete pravděpodobně zklamáni když uvedu na první  místo člověka mně nejbližšího, nikoli knihu. Je však taková, jenž je mi velkým přínosem v životě, sám jsem nečekal, že by byla zajímavá. Jedná se o takový návod jak dosáhnout osobního úspěchu, zařadit se do svého pruhu a zařadit konečně dvojku, trojku či podřadit, odbočit a vydat se správným směrem:) Mě osobně kniha dala hodně a nutila k hlubšímu zamyšlení. KAŽDÝ jsme osobnost, KAŽDÝ máme vlastní životní cestu a proto je vícero možností pro jednu situaci. Tou knihou je Alchymista od Paula Coelha. Samo sebou nesmím opomenout sérii Stmívání od S. Mayerové. Pravděpodobně si kladete otázku, cože? jako proč právě tohle? S největší pravděpodobností je důvod mé volby ukrytý právě v romanticky procítěném příběhu dvou lidí, kteří k sobě chovají hluboký, silný cit, touhu a vzrušení, ačkoliv jejich spojení může být nebezpečné. I přesto všechno překonají překážky díky LÁSCE, lektvaru nejmocnějšího. Věřím, že takové dvojice jsou i mezi námi, což mi dopřává hřejivý pocit.
   Nemohu s určitostí říct, ano, tak tohle je můj vzor, ale vím o člověku, kterého obdivuji už jenom k vůli jeho osobnosti. Možná je líný a paličatý, ale za sebe mohu říct, že ku jeho věku dokázal mnohé. Školu více méně flákal, další nechal rozjedenou a při tom začal získávat všech zkušeností, nezávislost nevyjímaje. Bohužel se osamostatnil relativně brzy možná proto, že si nerozuměl s některým z členů rodiny. Uživil se slušně na vlastní pěst z ničeho. Zkrátka a prostě není jednoduché nebýt fyzicky s těmi, s nimiž chováme silné emoční pouto, delší, dlouhý čas.
   Silný je člověk zkušený a zejména ten, který se nevzdává, nezahodí jenom tak flintu do žita a rozhodně zabojuje. Spoustu zkušeností a vůle nevzdát se dělá člověka silným (př. rozchod s partnerem, nemoc, patologické chování,...). Rozdělanou práci odložím stranou a začnu relaxovat sportem (běhání, hlavně taneccc:-*), trávením více času se psem, posloucháním hudby, filmy a především věnování se svým opravdu dobrým přátelům a rodině.
   Silným mě dělá víra, kterou ve mě chovají ostatní, to když nezklamu, pomohu tam kde je třeba a i přes sebeznemožnění dosáhnu spokojenosti či dobrého, úsměvného rozpoložení, nálady toho kdo potřebuje změnu toku myšlenek:)
   No a když už všichni zmiňujete písničky, nebudu výjímkou a svěřím se s tou svou uklidňující Scorpions balady.

   Děkuji Ti, Sněžná Vílo, za neobvyklý způsob jak se podělit o své prožitky, své zkušenosti s ostatními. Super:)
Dum spiro, spero.
S pozdravem

Adam/adda727,
ssamana@seznam.cz,
web ani blog zatím nevlastním.

7 Katka Katka | E-mail | 22. března 2013 v 20:18 | Reagovat

Hunger games..proč? Protože jsem u týhle série zjistila i když je nejhůř vždycky nějaká naděje k lepšímu..
Konkrétně ne ale celkově lidi který bojujou s rakovinou.I když jsou vyřízení ze všeho toho léčení tak furt bojujou..
Tak určitě ten cíl že ho chci dosánout a proto musím být silná :)

8 DominikaCouf DominikaCouf | E-mail | 25. března 2013 v 13:47 | Reagovat

- DominikaCouf
- xo-domissek-xo@seznam.cz
- -
- Jane Eyre
- přímo vzor ne, ale tak nějak mě trochu posiluje/dobýjí starší sestra
- být silný-tak takové lidi velmi obdivuje, já s tím mám totiž problémy
práci si snad vždy předem naplánuji a rozvrhnu
silnou mě v této chvíli nedělá snad nic ://

9 Maťa Maťa | E-mail | Web | 25. března 2013 v 19:35 | Reagovat

milujem Demi, je vážne skvelá ;)
Maťa
strakovmaa@gmail.com
http://books-mylife.blogspot.sk/
Bola to jedna neznáma kniha Motýlik od Sylvie Mozerovej o jednej mladej narkomanke. Všetko to bolo vykreslené tak realisticky, až som si povedala viac než kedykoľvek predtým, že tak v žiadnom prípade, NIKDY nechcem a nemôžem skončiť.
Môj vzor? Ian Somerhalder. Nielenže je to úžasný, dokonalý, sexy herec hrajúci v úžasnom seriály, ale aj pomáha ľuďom. Má vlastnú nadáciu a celkovo... Milujem ho :D
Ale inak kľudne aj už spomínaná Demi :)
Nemyslím, že ja som veľmi silná. Avšak vždy si dám, pozor na verejnosti, aby to nebolo vidieť. Že nech sa stane čokoľvek, tak som k tomu naoko ľahostajná. Je jedno ako sa trápim vnútri, ostatných do toho nič. Tým mám na mysli svojich spolužiakov.

10 Roxanne Roxanne | Web | 26. března 2013 v 19:20 | Reagovat

Roxanne
roxana777@seznam.cz
roxannes-bookshelf.blogspot.com - joo, joo už jsem taky zdrhla z blog.cz :D
Hvězdy nám nepřály
puuu, to bych musela asi dlouho přemýšlet.. Takhle na rychlo mě nikdo nenapadná :/
No u rozdělané práce si vždy říkám, že ji prostě budu míz jednou, snad brzo hotovou.. A jinak se hold snažím nešílet a tak, protože si často říkám, že to za to nestojí.. ale někdy mi to moc nevychá

11 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 27. března 2013 v 1:30 | Reagovat

E_V_E
di_va22@azet.sk
http://readandwatchlikeme.blogspot.sk/
- Výnimočná od Kristin Cashore 8) Srdcovka. Prišla v dobrom čase. A takisto Harry Potter 8_)
- Moja mama je silný človek, čo utiahne veľa a bez rečí.
- Je to do života potrebné, lebo ľudia s ľuďmi často vypečú (pekne povedané). Musíte si zachovať dobrý pokerface a zostať silný a nepodľahnúť plaču či slabosti. Hneď budete v spoločnosti inak braný. Ja sa snažím nad zlými vecami pousmiať a ignorovať. Nie vždy mi to ide, nie som presne ten silný typ človeka, ale vydržím veľa. Rozrobenú prácu vždy dokončím, som puntičkárka. Ak mám stresujúci deň, tak sa snažím byť silná s vedomím, že doma si dám obrovskú čokoládu a bude mi lepšie 8)

Diki za súťaž, veľmi dobré ceny 8)
Milujem Demi a jej songy 8)

12 Ciniminisek Ciniminisek | E-mail | 3. dubna 2013 v 13:02 | Reagovat

- ciniminisek
- majakastl@gmail.com
- Má srdcovka je Vampýrská akademie, když se potřebuji zasmát, tak si přečtu, nebo vzpomenu na knihy ze série Kate Daniels.
- nemám vzor. Tvořím za vzor sebe, pro své děti. Zda to dělám dobře, se dozvím za pár let.
- Člověk musí být silný, musí jít dál. Každý k tomu potřebuje něco jiného. Domácího mazlíčka, přítele, rodinu nebo jen svůj koníček. Já své děti. Pro ně člověk zvládne i nemožné.
- od rozdělané práce neodcházím. Jsem potom nervozní a musím to prostě dodělat. Takže mi k tomu napomáhá má povaha.

13 Rebele Girl Rebele Girl | Web | 13. dubna 2013 v 16:50 | Reagovat

-Rebele Girl
-foxilady38@centrum.sk
-blog mám hore... :D
-Určite knihy z obdobia 2: svetovej vojny, pretože viem, že ľudia čo si to prežili majú skutočne právo povedať som silný a musím žiť ďalej. Najobľúbenejšľia je kniha Zlodejka kníh...
-Rodina...Určite rodina... A zo sveta celebrít je to Eminem
-Cieľ...dávam si ciele a potom vidím výsledky..Snažím sa byť svedomitá nič nenechať rozrobené a posúvať sa Ďalej, či prekonávať sama seba...Pomáha to....Veci mám presne tak(často) ako chcem...

14 Patricia527 Patricia527 | 13. dubna 2013 v 18:00 | Reagovat

1)patricia527
2)patricia527@azet.sk
3)http://my-wonderful-world-of-crazily-books.blogspot.sk/
4)Jednoznačne knižka Ak zostanem od autorky Gayle Forman
5)Veľa ludí z môjho okolia, alebo rodiny nepoznám, ktorý by niečo strašné prežívali, ale môj braček mi určite dodáva silu, t.j. brat Miko :D
6)hmm, to je zložite, keď si niekedy niečo zaumienim, tak idem do toho, aj ked mi to zvycajne nevíde :D mňa robí silným čítanie, a brat ! :D

15 Mara Mara | 13. dubna 2013 v 19:56 | Reagovat

1) Mara
2) majka7991@azet.sk
3) http://kniznenebo.blogspot.sk/
4) U mňa su t dve knihy : Ak zostanem od G.Forman a Na vine sú hviezdy od J.Greena obe sú to veľmi silné knihy.
5.) Moja mama. Je pre mňa veľký vzor. Dodáva mi silu byť lepšou.
5) Myslím že ak niečo začneme, mali by sme to dokončiť. Ale zvoliť si tempo s ktorým budeme stíhať. A aký to robí naš charakter,ak niečo začneme a nedokončíme to ?

16 nika nika | 15. dubna 2013 v 19:06 | Reagovat

Veronika
pavlikova.nika@gmail.com
kniha, ktorá mi dodala silu je  Medený jazdec
mojím vzorom je moja mama, ona mi vždy dodáva silu, povzbudzuje ma a vo všewtko mi pomáha
Musím sa priznať, že občas podľahnem myšlienkam, že všetko je na prd, ale vždy sa mi podarí sa z toho dna dostať a ako to fakt neviem, proste viem, že musím ísť ďalej

17 Hanča Hanča | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 20:14 | Reagovat

Hanča
hanca.pos@seznam.cz
Kniha která mi dodala sílu je Jestli zůstanu.
Mým vzorem je český judista Lukáš Krpálek. Začal s judem mladý, a asi 10 let skoro nikdo oněm nevěděl. Ale šel si za svým snem dostat se na Olympijské hry a minulý rok se tam opravdu objevil. :)
Od rozdělané práce se nesmím oddálit, protože to pak nikdy už nedodělám..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!