Stay Strong - Inspirating Giveaway - Vaše soutěžní fotky (1)

24. března 2013 v 14:52 | Snow Fairy |  Stay Strong - Inspirating Giveaway

Vaše soutěžní fotky


Ahoj,

o druhou knížečku Mezi nebem a Zemí, jak víte můžete soutěžit i s vaší fotkou. Můžete se přihlásit jak komentářem, tak tím, že mi pošlete mailem fotku (více ZDE). Tudíž váš mail budu mít a stačí se v něm podepsat přezdívkou, kterou bych po konci soutěže eventuálně zveřejnila. Ale to jsou jenom řečičky na začátek a něco maličko k soutěži, přejdu k tomu, o co v tomto článku jde. :)

První soutěžící, který poslal fotku toho, co jej dělá silným, je adda727.
Adam poslal fotku svojí fenky Debbie.
"Mám ji moc moc rád a nebojím se jí svou lásku k ní jakkoliv dokazovat" adda727
Není pochyb o tom, že naši mlčenliví přátelé nám dávají více než jen radost z toho, že nejsme sami. Dávají nám i sílu jít dál a překonávat i ty nejtěžší překážky.

Moc děkuju, Adame, že jsi mi fotku poslal, je moc pěkná a přeju tobě i Debbie, ať se máte krásně. Protože ve dvou se to vždy lépe táhne, ne? :)


Druhým odvážlivcem je i Hanča Bártlová, která se mi rozhodla poslat fotku s tím, co ji dělá silnou.
U Hanči je to psaní.
"Mou silou je psaní, ve kterém jsem našla celý svůj život a taky sebe samu. Díky těm obyčejným písmenům opravdu dokážu jít dál. Kdybych nepsala, nevím, jestli bych to dokázala..." Hanča

Hani, moc děkuju za fotečku, čiší z ní, že psaní máš opravdu moc ráda a dává ti sílu. A to je více než obdivuhodné. Je to k tomu i upřímné. Děkuju.

Když budete chtít posílat své fotky, budu jedině ráda, protože prohlížet si vaše fotky mi vždycky vykouzlí úsměv na tváří a říkám si, jak krásné fotky děláte. Takže foťte, posílejte a soutěžte.
Druhá část Stay Strong se blíží, tak nepřestávejte sledovat, co se děje tady na blogu nebo na facebooku a přeju vám všem hodně, hodně štěstí. :)

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 adda727 adda727 | E-mail | 24. března 2013 v 17:18 | Reagovat

Ano, rozhodně:) Minimálně ve dvou:) Nejradši bych poslal vícero fotek O:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!