Valentýnský knižní hop - Vyhlášení vítěze

3. března 2013 v 14:08 | Snow Fairy |  Knižní Hopy
Ahojte všichni,

tentokrát mi trvalo déle než obvykle vyhlásit vítěze, ale jak se říká, lepší pozdě než vůbec, ne?
Na začátek bych vám všem, kdo jste se přihlásili chtěla moc poděkovat za nádherně popsané chvíle, jaké byste chtěli zažít na Valentýna. Myslím, že nepřekvapím, když řeknu, že mi některé z nich nahnaly až slzy do očí - zato může má pověstná sentimentalita. :D To ale nic nemění na tom, že i když je jí ve světě tak málo, v našich srdcích a představách romantika stále žije. Pokud to o mě ještě nevíte, miluju romantiku, sama jsem ji sice ještě nezažila, tak možná někdy v budoucnu.
A nakonec hop v číslech: celkem se vás přihlásilo 77! To je opravdu nádherné číslo, za které také moc a moc děkuju.

Teď už ale, kdo vyhrál...

Nebezpečnou lásku a Nepřítele mého nepřítele vyhrává

Aki


Moc ti gratuluju, Aki, mail jsem ti už poslala, doufám, že se ti bude výhra líbit.
Vám ostatním znovu moc děkuju za účast v soutěži i za návštěvu mého blogu, moc pro mě znamená, že se sem stále vracíte a když se mi to povede, mohla by se ve velmi blízké budoucnosti konat další soutěž. A tím přejdu k otázce na vás:

O jaké ceny byste si chtěli zasoutěžit příště? O knihy, CD, nějaké maličkosti nebo snad ještě o něco jiného? Své odpovědi piště do komentářu. ;)A jako správná Directionerka (doufám, že už vás moc neštvu, ale když člověk odolává jen těžko sem občas nějakou tu jejich písničku hodit), vám posílám i něco pěkného k poslechu. Já například tuhle písničku (ostatně jako všechny jejich písničky) opravdu zbožňuju. Není nutno převelice mluvit okolo, jenom si ji poslechněte. :)

Děkuju moc a mějte se nádherně a ... romantice ZDAR!!
Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 E_V_E E_V_E | E-mail | Web | 3. března 2013 v 14:33 | Reagovat

gratulujem 8)

2 adda727 adda727 | E-mail | 3. března 2013 v 16:05 | Reagovat

Sice je to nejspíš mimo, ale rád se podělím s svůj názor na svátek Valentýna
Nuže:
Americké svátky postrádají své osobní kouzlo i podstatu. Přešly do fáze povinnosti, což přirozeně v lidech vyvolává odpor, avšak empaticky smýšlející část vnitřního já člověka nedovolí, aby drahá polovička zůstala o tomto zpopularizovaném, dnes již komerčním, svátku všech Zamilovaných nedotčena, což by bylo takřka nedůstojné, neempatické. Právě nyní vyraší na povrch do jaké míry se partneři znají a co v podstatě považují za důležité. Vypadat "kůl" - přidat se tedy na stranu všech těch, kteří berou nemálo nejmenovaných nákupních center úseky sladkých oddělení útokem, anebo porozumět podstatě samotné věci. Čili
Pokud se dva lidé milují, mají rádi, není potřeba si najednou dokazovat jak moc se milují, mají rádi pouze jednou do roka a z povinnosti, nýbrž dokázat jeden druhému kdykoliv svou lásku a náklonnost.

Příště se již snad stihnu zapojit do soutěže a zvýšit tak počet zúčastněných:)

3 adda727 adda727 | E-mail | 3. března 2013 v 19:04 | Reagovat

K těm cenám mě napadlo, že by nebylo špatné nějakou,kterou můžu mít pořád při sobě a bude i praktická. Třeba tématický přívěšek na klíčenku nebo tématický flashdisk:) ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!