Stay Strong - Inspirating Giveaway - PART 2 - Vyhlášení vítězů

30. dubna 2013 v 18:16 | Snow Fairy |  Stay Strong - Inspirating Giveaway

Ahojte lidičky,

ještě než vám prozradím, kdo teda knižní anglické ceny vyhrál, myslím, že vám něco dlužím.
Celou dobu, co Stay Strong trvala, jsem se vás ptala, co vás dělá silnými a odhodlanými. Ale ještě jsem vám to neřekla já a myslím, že by nebylo fér, kdybych vám vůbec nic neřekla. Proto bych vám ráda sdělila tohle:

Mě dělá velice silnou hudba, mé vlastní myšlenky, které teda ne vždy úplně udržují moje odhodlání, protože někdy přemýšlím tolik, že je mi z toho akorát víc úzko, moje knihy a rodina.
Vždycky jsem nebyla taková, jaká jsem teď, ne vždycky jsem měla chuť jít v životě dál, protože jsem měla i takové období, kdy jsem nevěřila, že bych se mohla znovu postavit na nohy. Prostě jsem skoro jeden celý rok jenom ležela na zemi a nechala ostatní lidi, ať po mě šlapou a kopou do mě já si jenom přála se vypařit. Prostě se ztratit. Ale vždykcy tu byla hubda, a když jsem se dokázala odpoutat od těch smutných písní, pod kterými se skrývala ta dnes velice slavná jména kapel a samostaných zpěváků, začala jsem opět stavět na vlastní nohy. Měla jsem se vždycky ráda, ale po tom, co jsem se o ně začala více zajímat, One Direction všechno změnili. Nejspíš vám přijde totálně přitažené za vlasy, že právě jim z celého srdce děkuji za to, že jsem teď taková, jaká jsem, ale je to tak. Protože pokaždé, když se cítím asi takhle:


stačí mi poslechnout si třeba tohle:


a hned je mi zase líp, hned vím, že i když se cítím mizerně a totálně na dně, vím, že to tak nemusí být navždy. Prostě, tihle kluci mě toho tolik naučili, že bych nikdy neřekla, že něco takového je vůbec možné. Prostě strašně moc děkuju One Direction za to, že jsou!

A kdybych měla jmenovat jednu knihu, která mě dělá silnou, jmenovala bych jisto jistě tuto:

Tato kniha mi pokaždé připomene, že stěžovat si na to, že nemáme dost volnosti v životě, nebo se vztekat nad nějakou maličkostí, je zbytečné maření času, kterého nikdo na světě němá tolik, kolik by si pravděpodobně přál a že ne všichni lidé na světě se mají nejlíp. Hvězdy nám nepřály je prostě kniha s obrovským, gigantickým K a já vám všem, co jste ji ještě nečetli, doporučuji to napravit.

Ale už bych to ukončila, už jsem tady o sobě namluvila dost, snad by to mohlo působit i sobecky, takže hned vám řeknu, kdo vyhrál. Do druhé části se přihlásilo celkem 28 lidí a z tohoto počtu lidí vzešli tito vítězové:

Bared to you, Reflected in you od Sylvie Day vyhrává...

Ells


Betrayal od Gregga Olsena vyhrává...

Hazza


Beautiful Disaster od Jamie McGuire vyhrává...

Hráblík


Holkám jsem už mailíky poslala a jenom doufám, že jsem udělala radost.
Pořádat pro vás soutěže mě strašně moc baví, což ostatně platí i o hopech, do kterých se také zapojuju. Takže se můžete těšit na Májový knižní hop, který pro nás všechny uspořádala Syki a do kterého jsem se zapojila i já. Takže opravdu brzičko po Stay Strong budete u mě moci opět soutěžit. A o co? To bude překvapní. :)

Moc holkám gratuluju a všem vám děkuju, že jste se přihlásili, moc si toho vážím a jsem za vás ráda. Děkuju.

Mějte se krásně a zůstaňte silní - STAY STRONG!

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hazza Hazza | 30. dubna 2013 v 20:28 | Reagovat

Jé děkuju moc :) Je pěkné vědět že aspoň nějaké to štěstí mám, zvlášť po dnešku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!