The Londons Diaries - 1st Day - 16.6.2013

16. června 2013 v 13:00 | Snow Fairy |  The Londons Diaries
1st Day - 16. 6. 2013

Ahojte všichni,

tak vás zdravím z Londýna! Všichni jsme sice nevyspaní a rozlámaní z autobusu jako násady na košťata, rozcuchaní jako ptáci kakadu a sedačku autobusu už navždy vsezenou do našich retgenových snímků, ale jsme konečně, asi po 20 a více hodinách, tady. Je tu krásně, berte v potaz, že i když je v Anglii dešťový nečas, tak je krásně (jak je v Anglii doopravdy se můžete podívat na jejich předpovědi počasí na internetu nebo vám to dám vědět na Twitter :D), a my se vydáváme na celodenní prohlídky a procházky tohoto:

-Westminster - Parlament a Big Ben


-obří kolo London eye
- kvůli vysoké ceně vstupenky pro jednoho člověka, i s naší případnou skupinovou slevou, si, i vám, London eye jenom vyfotím, ale ani nevíte, jak moc bych se chtěla jednou dokola svézt :D


-Westminsterské opatství


- Buckingham Palace


- náměstí Piccadilly Circus


- Trafalgar Square
- velmi rušné a holoubků plné obří londýnské násměstí :)


- Národní galerie


- Covent Garden

a nakonec dne:

- kousek osobního volna - okolo dvou hodinek, možná víc, podle toho, kde zrovna jsme - neváhám a jdu najít to největší knihkupectví v celém širém Londýně a pokud to ceny dovolí, snad najdu i nějaké kousky, které už dlouho plánuju koupit :)
- ubytování v rodinách u Londýna + pochopitelně večeře a noclehReally exhaustive day, but I love it!
Opravdu, vyčerpaní jsme neskutečně a to jsme si mysleli, že po tom autobusu už to nemůže být horší, ale kupodivu opravdu je.
Nicméně po celém dnešním dnu se, k naší velké úlevě, konečně nastěhuje k rodinám. K jaké rodině jsem byla přidělena já a kamarádka se můžete, pokud bude dostupná wifi, dozvědět na mém Twitteru, popřípadě některé fotky si můžete prohlídnout na Instagramu. :))

Byeee soon. Tomorow:))

PS: Místa, která navštívíme nejsou vypsány podle časové posloupnosti, čili tak, jak je to napsané tady, tak přesně po sobě všechny místa nenavštívíme.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ell Ell | Web | 16. června 2013 v 18:20 | Reagovat

Já jsem asi před rokem byla na stejném zájezdu. Taky ubytováni v rodinách. Byl to úžasný výlet, závidím ti, že si můžeš teďka prožívat :D My jsme na Londýnské oko mohli (já stejně nešla, mám strach z výšek). Jsou to překrásná místa. Já jsem byla ubytovaná například u jedné milé babičky, tak snad budeš mít taky štěstí na rodinu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!