The Londons Diaries - Snowin Comeback

21. června 2013 v 21:20 | Snow Fairy |  The Londons Diaries
The Londons Diaries - Snowin Comebak

Hello guys,

I'm officially back! A jsem také totálně unavená, utahaná a doopravdy, neskutečně rozlámaná.
Autobus sice byl moderní a hezky vybavený, navíc byl dvoupatrový, protože nás jelo opravdu hodně a do normálního bychom se všichni nevešli, také tam bylo hodně místa, ale jak si jistě dokážete představit, nic moc extra pohodlného ke spánku. Nicméně jsme to všichni všechno vydrželi a po nádherném, necelém, týdnu v Anglii jsme dneska maličko po čtvrté hodině odpoledne přijeli domů.
Je toho hodně, co vám musím ukázat a říct, a od toho tady také tuhle rubriku mám, dnes už vám ale nic moc neřeknu, protože si potřebuju uklidit věci z kufrů a tašek, trochu pohodlněji se vyspat ve vlastní posteli, opět se trochu přizpůsobit ČR a přepnout na režim českého jazyka, protože když jsem dneska doma otevřela okno, chtěla klapajícího oslovit anglicky, avšak... včas jsem se zarazila a ozvala se česky. :D
Ale ještě vám, než se s vámi dnes rozloučím, ukážu pár fotek pořízených mnou. :D Taková menší ochutnávka toho, co všechno jsem viděla a v nejbližších dnech ukážu vám všem.
Nakonec bych vám chtěla ještě strašně moc poděkovat, že jste se věnovali mému blogu i v době, kdy jsem tu nebyla, a že jste sledovali jednotlivé části The Londons Diaries. Na Twitter a hlavně Instagram jsem vám nic moc přidat nemohla, protože jsem se nemohla napojit na wifi, ale to v následujících dnes také napravím.
Ale opravdu moc a moc a moc vám za vaši podporu děkuju, doufám, že se vám náš program líbí/líbil, a který vám já osobně ještě maličko přiblížím později.

Mějte se dnes krásně a mějte nádherný víkend. :))))

England is infinite!
Bye then,

Snow British Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!