The Londons Diaries - Úvod

5. června 2013 v 19:37 | Snow Fairy |  The Londons Diaries
Úvod

Ahojte lidičky,

Oficiálně vám oznamuji, že ze Snow Fairy se na pár dnů stane Angličanka! Čímž si má maličkost splní jeden obrovský sen - samotnou Anglii navštívit. Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak obrovskou mám radost, že se mi tato možnost naskytla, je to prostě obrovská zkušenost, na kterou se už strašně moc těším a doufám, že vám z ní přivezu i nějaké postřehy, nápady, rady, prostě cokoli :)


The Londons Diaries je název mého "projektu", který se týká naší - mojí a mých dvou nejlepších kamrádek a spolužaček + samozřejmě s náma jedou ještě nějací další lidé, nejen od nás ze školy, a učitelé, ale pro nás tři je to takový velký sen, juknout se do Anglie. :) - cesty do Anglie, konkrétněji je to poznávací pobyt, který nám zařizuje škola, a která se má uskutečnit už příští týden v sobotu. Přemýšlela jsem, jestli k Anglii udělat nějaký "projekt", ale vzhledem k tomu, že celý poznávací pobyt uběhne tak rychle, že si to ani nestihnu uvědomit a k tomuto zážitku bych se chtěla ještě nějakou chvíli vracet, rozhodla jsem se pro tohle.
Celý týden, co tady nebudu, aby blog jen tak nestál, vám sem vypíšu celý náš program, kde v ten určitý den budeme, co navštívíme a tak dále.

Rozpis článků

16. 6. 2013 - první článek se bude týkat prvního dne našeho programu, který strávíme v Londýně. Zveřejněm bude příští neděli, kdy po dlouhé celodenní a celonční jízdě autobusem, konečně dorazíme do Londýna.
17. 6. 2013 - druhý článek týkající se druhého dne pobytu
18. 6. 2013 - třetí článek = třetí den v Anglii
19. 6. 2013 - čtvrtý článek = čtvrtý den v Anglii, návštěva u Stonehenge, přesun do Brightonu
20. 6. 2013 - pátý článek = pátý den v Anglii, Brighton


V tyhle dny si budete moci přečíst, kde budeme na prohlídkách, co všechno uvidíme a prostě tak všeobecně vám popíšu náš poznávací program.

21. nebo 22. 6. 2013 - až se vrátím domů, vám sepíšu článek se zajímavostmi o Anglii, své vlastní postřehy z míst, které navštívíme a taky vám zveřejním nějaké fotky.

od 23. 6 do neurčeno - vám budu na blog přidávat i nějaké zábavné momenty, prostě to bude už taková ta klasická deníková forma, kdy vám napíšu, co a jak na mě působilo, co se mi líbilo, popřípadě nelíbilo, a na co určitě nezapomenu a co mi jednoduše utkvělo v hlavě.

A samozřejmě už mám naplánovanou cestu do několika knihkupectví, ve kterých vám vyfotím anglický knižní ráj. :)


Doufám, že se vám tento "projekt" bude aspoň trochu líbit a i když přes týden nebudu na blogu, tak mě můžete sledovat na Twitteru a Instagramu, kde budu v tu dobu přidávat nejvíce statusů a na Instagram budu přidávat nejvíce a tak dál.

A když už jsem vám řekla, že se půjdu podívat do knihkupectví, je docela dobře možné, že se potom můžete těšit na nějakou tematickou soutěž o knihy čí nějaké knižní doplňky nebo prostě o nějakou maličkost, suvenýr z Anglie.


Kdyby jste měli někdo nějaké otázky, ať už teď nebo až přijedu z Anglie, klidně mi dejte vědět, na mail, na blog do komentářů, na Twitter, na Facebook.... prostě pište kdybykoli, kdyby cokoli. :))

Brzy se znova ozvu. ;)

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 5. června 2013 v 20:07 | Reagovat

zní to dobře.. už teď se na ty články těším.. =)

2 Lucinda Lucinda | Web | 6. června 2013 v 15:56 | Reagovat

Doufám, že se ti tam bude líbit :D

3 Mei-riefel Mei-riefel | E-mail | Web | 22. září 2013 v 17:04 | Reagovat

I když už jsi z Anglie zpět články si s radostí přečtu. Miluji cestopisné články. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!