CooBoo - A - Thon: Úvodní - Informativní - článek

3. července 2013 v 15:32 | Snow Fairy |  CooBoo - A - Thon | Čtecí maraton

Úvodní článek

Zdravím!

Sice jsem už Čtecí maraton začala v pondělí kouzelnou kubulínskou knihovničnou, ale pro pořádek a předhled vám ještě napíšu, co všechno můžete očekávat na blogu po čas celého CooBoo - A - Thonu.
Chystám si toho víc, ale jestli mi to všechno vyjde, to je ve hvezdách. Takže když si takové malé shrnutí napíšu i pro sebe, vůbec mi to myslím neuškodí.

Co připravuji, co je připraveno a co vás čeká a nemine

Kouzelná kubulínská knihovnička - tu už máte naštěstí na blogu, takže s hlasitým uff si můžu jednu poznámku na seznamu odfajfknout.
*
Úvodní článek - jelikož ho právě čtete, tak mám i druhou položeku splněnou
*
Recenze na CooBoo knížky - ty samozřejmě očekávejte v průběhu celého maratonu. Jednu už pro vás chystám, na blog ji zveřejním pravděpodobně v pátek.
Zajímá vás také, jakou že to první knížku do maratonu zrecenzuju? Odpověď je jednoduchá svěží, romantická a tak trochu ulítlá... jinými slovy.... Lola a kluk od vedle
*
Žebříček mých nejoblíbenějších CooBoo knížek? - Ano, to myslím můžete očekávat taky, sice ještě nevím přesně kdy, ale rozhodně se tady nějaký takový článek objeví.
*
Na závěr maratonu pravděpodobně uveřejním "sečteno podtrženo" článek s počtem přečtených knih i stran. Přece jenom je to takové zábavnější spočítat si i strany přečtených knih. Někdy z toho může vyjít docela slušné číslo. :)

Doufám, že jsem na nic nezapomněla, ale i kdyby ano, není problém to doplnit.
Takže doufám, že se na recenze a další články těšíte a že se vám budou líbit. Zatím se mějte pěkně.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!