Knižní chvilky (25)

21. srpna 2013 v 19:32 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky

Knižní chvilky

- meme, které pro nás vymyslela TerezZ.

Ahojte,

sice to ještě pořád není ta slibovaná recenze, ale knižní chvilky mám strašně moc ráda a to hned z několika důvodů. A kdyby to hned nezačalo působit blbě době, tak bych je klidně dělala každý den. V knižních chvilkách vám můžu totiž říct, co právě dělám, jak se mám a co se mi stalo povedeného a za druhé můžu fotit.
Třeba právě dnešek je pro mě naprosto šílený den. Tak já si schválně ráno přivstanu, abych mohla v osm hodin jet autobusem do Hodonína, protože jsem si tvrdohlavě myslela, že ta sleva, po které jsem šla jako šílená, je ode dneška. U pokladny celá šťastná, že jsem dobře, skoro, nakoupila, zjistím od prodavačky, že ta akce platí až od zítřka. Tak jsem nákup zase vrátila do regálu a zahanbeně podešla do samošky koupit si na uklidnění čokoládovou Milka tyčinku.
A potom jsem se mohla nachystat znova a jet se projet autem. Nakonec skončím u plotny, na které leží přetékající kynuté těsto.
Vážně zábavný den. Ale aspoň mám teď čas na přispění na blog, přemýšlení i na čtení.
"Kniha je stejně originální jako Hunger Games."
Tady někdo moc dobře ví, jak mě na nějakou knížku pořádně nalákat. Karanténa má navíc opravdu přenádhernou obálku a ta úprava uvnitř. To je prostě symfonie. Fortuně se opět něco povedlo. Ještě jsem ji sice pořádně nezačala ani číst, ale těším se na ni jako malé dítě na Vánoce.
Tyto dvě fotky sice nejsou ze dneška, jsou z neděle, ale já si to prostě nemohla odpustit. I když jsem byla možná trošku bručoooooun, tak i přesto to byl opravdu ten nejkrásnější den s váma, bratříčku a Adámku. :) Navíc prostě ten čáp, já nemohla z toho chlápka. Měl dost. :D
A tu "svatební" uličku prostě miluju, připomíná mi to jedno místo, ale kdybych vám řekla, co mi to připomíná, tak byste se mi už opravdu smáli, že to pro mě má takovou sentimentální hodnotu. But... I love both! :-*

A jak se dneska máte vy? Co čtece, co děláte?

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adda727 adda727 | E-mail | 21. srpna 2013 v 20:50 | Reagovat

Zdravíím všechny přežívající (fan) hrdiny,
myslím, žes tím těstem jsi to vystihla celkem slušně:) Napřed výlet do města pro látku s neodolatelným motivem, poté návrat se snědenou milka tyčinkou a jízdy s vykynutým těstem:) to muselo být koláčků jedna radost:) nebo langošů? :P ulička mi připomíná nějaké fantasy nebo horor. nebudu více konkretizovat:) a co dodat víc? Aspoň, že ten čáp zapózova, neboť jak taktcky pravil jeden návštěvník zámecké zahrady: "Dejte si pozor! To bych nedělal! Má ostrý zobák ten čáp a jak s ním začne klapat tak je zle!"   a nakonec se ukázalo, že pán rád poučoval, zřejmě né ze své zkušenosti, protože po našem odchodu mu nabízel již svou ruku vřele i s céélou přítelkyní asi. vačice to nebyla.
mějte se pěkněa užívejte volna;)

2 Lucinda Lucinda | Web | 22. srpna 2013 v 15:05 | Reagovat

Tys měla vážně šilený den :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!