Blog Tour aneb Zeptej se na COKOLIV! - Vyhlášení vítězů

28. října 2013 v 16:38 | Snow Fairy |  Blog Tour aneb Zeptej se na COKOLIV!

Vyhlášení vítězů


Ahojte všichni,

bohužel, za což se moc omlouvám, s přibližně týdenním zpožděním. Pro mě by bylo asi úplně nejideálnější, kdyby měl den nekonečno hodin nebo kdyby čas vůbec nefungoval na takovém principu jako funguje. Ale opět bohužel, když nejste Harry Potter, mimochodem vámi mnohokrát jmenovaný kandidát na jednodenní pokec, tak máte asi velkou smůlu. Škoda, i když pár takových kouzel by nezaškodilo umět, že? :D

Teď ale zpátky k Blog Tour. V číslech to vychází na 64 zúčastněných soutěžících!!
Za to vám moc a moc děkuju, protože 64, to je už opravdu úctyhodné číslo.

A výsledky vašich otázek? Velmi často jmenovaným byl již zmiňovaný Harry Potter nebo kdokoli z Harryho Pottera, Jace z Nástrojů smrti, Eragon z Odkazu dračích jezdců, ale samozřejmě i spousty a spousty vašich dalších knižních postav, které vám tady ani nemůžu všechny vypsat, protože by se to všechno do jednoho článku nevešlo. Je krásné vidět, kolik postav jste si během čtení zamilovali.

Ale ještě nevíte s kým já bych chtěla strávit den, že? A že mě o tuto odpověď pár z vás žádalo.
A s kým že bych nejraději strávila den já? Tohle je i pro mě strašně těžká otázka. Mám tolik postav, které bych chtěla potkat.
Myslím ale, že na prvním místě by to byl August Pulman z knihy (Ne)obyčejný kluk, protože je to kluk, který toho zažil opravdu hodně a jsem si jistá, že by mě toho naučil ještě víc; jak si vážit života a toho, co mám, protože on to neměl nikdy v životě ani trochu jednoduché.
Hned za Augustem by to byla Lina z knihy V šedých tónech. Tahle kniha mě naposledy opravdu něco naučila, je to kniha z období, které je pro celý svět ještě stále jako otevřená rána a nikdo z nás si nedokáže představit, jak moc to bylo tehdy těžké. Stěžujeme si, když se o tom učíme ve škole, protože, přiznejme si to, někteří učitelé taková témata podavají opravdu brutálně, neberou si s váma servítky. A pak o to potom mějte nějaký ještě mimoškolní zájem! Ale ono to tak opravdu bylo a myslím, že bychom měli mít zájem to vědět, a kniha v Šedých tónech je právě taková kniha, která vám mnoho věcí usnadní a snad ještě více naučí. Možná z toho, a mnoha dalších důvodů, je Lina další, se kterou bych chtěla strávit den.
Nakonec by to byl určitě Jace z Nástrojů smrti, a myslím, že důvod, proč by to byl on, by byl na další velice obsáhlý samostatný článek. Řeknu prostě, že je tak strašně sexy, že strávit s ním den by pro mě bylo snad i málo. :D

Ano, maličko jsem se rozepsala, ale snažila jsem se napsat ty nejpádnější a mé nejhlavnější důvodu, proč ta a ta postava. Už chápu, jak pro vás i pro autory muselo být těžké na takovou otázku odpovídat.

Ale teď už vám konečně prozradím, kdo vyhrál ceny, které do Blog Tour věnovali samotní autoři.
Takže...


1. cenu vyhrává:
Siera40102. cenu vyhrává:
Rodaw3. cenu vyhrává:
NikaRoovy4. cenu vyhrává:
Naty Malik


Všem vítězkám moc a moc gratuluju, doufám, že se ceny líbí a že až přijdou, že udělají i pěknou radost.
Už několikrát jsem to předesílala, takže slibuju, že se tak opravdu stane.
Brzy bude další soutěž, tentokrát ku příležitosti přesažení 200 sledovatelů na mojí FB stránce. Budu se snažit sehnat co nejvíce pěkných knižních cen.
Teď už vám ale můžu říci, že jedna z cen už je u mě doma, jenom čeká na odhalení.
Zatím můžete jenom hádat, o jaké knihy se může jednat. :)

Takže vám na konec ještě všem moc děkuju, že jste zúčastnili Blog Tour Giveaway, jsem za vás všechny strašně moc ráda, jste ti nejlepší čtenáři, fanoušci a knižní nadšenci vůbec!!!!!
Mám vás ráda a moc za vám za všechno z celého srdce děkuju!! :-****

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 28. října 2013 v 16:59 | Reagovat

Gratuluji :)

2 All All | E-mail | Web | 28. října 2013 v 17:32 | Reagovat

Gratuluju! :))

3 adda727 adda727 | E-mail | 28. října 2013 v 18:08 | Reagovat

Soutěž byla perfektní a opravdu vyčerpávající nejenom tím, jaké úsilí musela vynaložit naše oblíbená autorka zdejšího blogu:)
Děkuji SF. ;)

4 Lucinda Lucinda | Web | 29. října 2013 v 9:48 | Reagovat

Gratuluju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!