BlogTour Moře klidu - Knihkupectví třeste se!

30. října 2013 v 13:39 | Snow Fairy |  BlogTour Moře klidu

Jak už název článku napovídá, Moře klidu je právě teď na cestě k vám všem.

Všechna knihkupectví se už určitě nachystala na příchod této knihy a připravila si speciální místečko pro Moře klidu, protože vědí, že mají očekávat příchod velké novinky, o kterou by měl být zájem.
A že by o ni měl být opravdu velký zájem!
Nejenže okouzlila a uhranula spostu cizích zemí svou obálkou a nápadem, anotací a všemi těmi maličkostmi, které se člověk dozvídá, než si knihu bude moci doopravdy přečíst, ale také tím, že i když čtenář prozatím nic moc neví, očekává něco velice originálního a zapamatovatelného.
Tohle Moře klidu všechno je. Jsem moc ráda, že jsem vám mohla předem sdělit, že je to kniha velkých kvalit a přesně ten typ příběhu, který vás někam zavede, někam dál, kdy si toho hodně uvědomíte a hodně věcem, kterým jste dosud třeba nedokázali porozumět, porozumíte.

Katja Millay si pro své čtenáře připravila velice emotivní směsici tvrdé reality a vlastního světa. Někdo z tohoto tématu nemusí skákat tři metry vysoko, ale po přečtení uzná snad každý, že tahle kniha s sebou nese i kus životní pravdy, že ne vždycky se každý člověk na světě cítí dobře. Že kdokoliv se může ztotožňovat s přesně takovými pocity, jaké prožívají postavy v knize. Že, ať už k tomu máme jakýkoli důvod, nám není vždycky tak úplně do smíchu. A že každý má nějakou naději, že dostane druhou šanci.

***

Jsem si jistá, že jste toho ode mě k Moři klidu slyšeli už hodně. Teď je to jenom na vás. Na vašem rozhodnutí, zda budete do této knihy nějakým způspobem investovat, udělat si na ni vlastní názor a v tom nejlepším případě si ji, tak jako třeba já, absolutně zamilovat.

Protože Moře klidu vychází právě dnes!!!!!

U nakladatelství Domino.
A vy si pro ni můžete vyrazit do knihkupectví. Sice dneska nesvítí až tolik sluníčko, i když v tomto období je to vlastně úplně normální, ale Moře klidu vám, v případě, že úplně nefandíte pošmurným dnům, den rozjasní.

Tak neváhejte. Moře klidu čeká jenom a jenom na VÁS!

Nakonec bych chtěla moc a moc poděkovat všem blogerkám, které byly do této Blog Tour také zapojeny. Bylo opravdu úžasné procházet a společně představovat takhle skvělou knihu.
Moc jsem si to s váma užila a moc vám i nakladatelství Domino děkuju za takovou možnost!

Knihomolův koutek - Recenze
Knihy všeho druhu - Recenze
Freckles' s Books - Recenze
Nick' s World of Books - Recenze
Vendea' s Dream World of Books - Recenze
Books Are My Passion - Recenze
laurdes - Recenze
Knižní Doupě - Recenze


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbila se vám BlogTour ke knížce Moře klidu od Katjy Millay?

Ano, opravdu moc se mi líbila. 50% (1)
Ano, líbila se mi, i když měla nějaké své mouchy. 0% (0)
Ne, tato BlogTour se mi moc nelíbila. 50% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!