BlogTour Moře klidu - Úvodní článek

20. října 2013 v 13:41 | Snow Fairy |  BlogTour Moře klidu

Ahojte,

jak už název článku praví, bude se jednat o takový krátký, stručný, výstižný článek k nejnovější BlogTour, která bude ode dneška probíhat, nejen tady u mě, na blogu.
Jistě víte, že Moře klidu je kniha velmi žádaná a vychvalovaná, praticky po celém světě, a tudíž to, že si ji budete moci všichni přečíst v překladu, vzbuzuje určitou pozornost. Už předem můžu říci, že se máte na co těšit a Moři klidu můžete s klidným svědomím věnovat pozornost jenom v dobrém slova smyslu, protože nic špatného, co by vás mělo odrazovat od čtení, opravdu nenajdete, i kdyby jste se rozkrájeli. Za mě je to jedna z nejlepších, nejemotivnějších a nejreálnějších knížek, jaké jsem měla tu čest vůbec číst.

***

Blog tour bude tedy probíhat ode dneška, 20. října 2013 do 30. října 2013. Během těchto dní vám budu, společně s dalšími blogerkami ve spolupráci s nakladatelstvím Domino, představovat knihu dopodrobněji, ale zároveň jenom okrajově, ať si máte čím ukrátit čas před vydáním, a abychom vám neprozdradily příliš mnoho teď a vy jste z knížky potom nic neměli.
Budete si moci přečíst pár teaserových ukázek z knížky i jednu delší ukázku, kterou pro vás, s trochou štěstí, vyberu.
Ale zatím, jestli budete mít chuť a náladu, si můžete přečíst mou recenzi na Moře klidu, kterou jsem vám tento týden zveřejnila na blogu.

Seznam zúčastněných blogů:

Nick's World of books

Vendea's Dream World of Books

Knihy všeho druhu

Knihomolův koutek

Freckles's Books
Takže se máte rozhodně v nejblížším týdnu na co těšit a hlavně se těšte na konec října, kdy si budete moci pro Moře klidu zaběhnout do knihkupectví i vy sami.

Doufám, že se vám bude BlogTour líbit a že se budete na jednotlivé dny - plné překvapení - těšit.


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Těšíte se na další dny BlogTour Moře klidu, kdy si budete moci přečíst pár ukázek?

Ano, už se moc těším. 75% (3)
Ani ne. 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!