Knižní chvilky (26)

18. října 2013 v 19:45 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky

Knižní chvilky

- meme, které pro nás vymyslela TerezZ.


Ahojte,

jak se tak dívám, tak poslední knižní chvilky byly ještě někdy před koncem prázdnin. Což už je docela dlouhá doba. Nejvyšší čas to napravit, nemyslíte?
Na začátek ale pár malých oznámení. V pondělí končí Blog Tour aneb Zeptej se na cokoliv!, kde soutěžíte o knižní ceny od autorů, takže máte stále ještě stále trochu času se dopřihlašovat....

TADY

A jakmile se mi podaří sehnat nějaké další pěkné ceny, které mám pro vás vyhlídnuté, tak se můžete těšit na další giveaway, tentokrát Thank you Giveaway za 200 následovatelů na facebooku. Moc vám děkuju všem za přízeň, kterou mi dáváte, hned mám větší chuť něco dělat, když vidím to krásné číselko.
Takže myslím, že je na co se těšit.
A nakonec bude od 20. října na mém blogu, a dalších pár blozích, probíhat BLOG TOUR s knihou Moře klidu od Katjy Millay, která vyjde koncem října.
Toť menší ochutnávka, co se bude na blogu dál dít. Vzhledem k tomu, že je škola a zase tu máme ten nevypočitatelný čas, tak trochu abstinuju v psaní recenzí, ale to bych taky chtěla brzo napravit, takže nějaké další recenze čekejte. Například na:
- Nahou
- Městečko Pines
.
.
.

No, je toho hodně. Ale jsem ráda, že se zase chvíli můžu věnovat něčemu, co mě baví, byť na to mám jenom víkend, který, přiznejme si to upřímně, absolutně nestačí.
Ale alespoň mám tři pomocníky, kteří mi pomohou si trochu odpočinout a oddechnout si....


Hrníček horkého čokoládového kafíčka...

..... misku kuřecích instantních nudlí


A druhý díl Dokonalého páru - Dokonalý svět od Ally Condie.
Perfektní kombinace na začátek pěkně lenivého víkendu. :D

A jak vy strávíte dnešek nebo víkend? Ve společnosti jaké knížky?

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!