1 Day Until Christmas

23. prosince 2013 v 19:46 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

tak dneska s tímto projektem naposledy. Loučíme se hned na několika frontách. Loučíte se se mnou, teda jenom s tímto mým letošním projektem a taky se loučíte s čekáním. Protože tomu už prakticky odzvonilo. Zítra jak se ráno probudíte budete muset počkat už jenom na večer na večeři a potom na rozbalování dárečků.


Možná to máte teď ten den před Vánoci takové hektické, uspěchané a unavené ze všeho toho uklízení a chystání všeho, tak jak je to třeba dneska u nás, naprosto šílené.
Ale Vánoce se svou atmosférou a svým posláním se už o všechno postarají. Udělají z obyčejného všedního dne něco nádherného, v co budeme všichni rádi vzpomínat. Možná nás některé rozpláče, ale určitě to nebude pláč z neštětí, ale jenom z radosti. Některé z nás možná dostanou do nemocnice, ale to se určitě nikomu nestane, kvůli zapíchnuté kostičce od karpa v krku.
Vánoce nám toho dávají hodně, lásku, štěstí a radost, pohodu, klid a vzpomínky.
Jestli u nás všech není něco dokonalé teď, tak zítra bude. Možná se vám stane nějaká vtipná příhoda, u které se zasmějete, ale to už k tomu taky patří. Nebrat zítra věci příliš vážně. Jednoduše proplouvat...

Mohou se samozřejmě stát i horší věci, Vánoce nevánoce. Ale budeme věřit, že se nestanou, zítra na to není ten správný den.


(Ne)obyčejný kluk - R. J. Pallacio

1. strana (9.strana), 1. řádek

"Dobře vím, že nejsem obyčejný desetiletý kluk, i když dělám obyčejné věci."

Tuhle větu jste už ode mě mohli slyšet, ale myslím, že je jenom dobré si ji přečíst vícekrát. (Ne)obyčejný kluk je kniha, ve které je kus moudrosti a života navzdory všem protivenstvím, která jsou Auggiemu v knize přisouzena. Takhle to v životě chodí a číst o tom, jak to lidé zvládají je nejen poučné, ale hodně věci si přitom uvědomíte.
Jestli jste se do této knihy ještě nepustili, určitě to napravte. Stojí to za to.

Losovali jste i vy v poslední den tohoto projektu i poslední den před Vánoce?

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!