17 Days Until Christmas

7. prosince 2013 v 20:16 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013


Ahojte,

tak dneska opět s menším zpožděním, ale díky Bohu z úplně jiných důvodů, utahaná, totálně na mizině, ale absolutně nadšená. Strašně se mi líbí, jak jsou všechny obchody ozdobeny, až to vypadá jako z amerického pohledu. Všechna ta světla a lidé, vánoční hudba hrající všude kolem, to je prostě jako v ráji. To je pro mě ta pomyslná rájská hudba pro mé uši i duši.


Ale s tímto vším je spojena i starost. Stihnu všechno koupit včas? A budou se obdarovaným líbit dárky, které jsem vybrala? Spousta a spousta otázek, ale jednoduše to k tomu patří. Zatím je ještě relativně dost času na to dokoupit vše potřebné, ale znáte to, stejně vám většina věcí chybí a jen málokdy jsme na 100% absolutně se vším spokojení předtím než se k nám ty vysněné a očekávané svátky konečně dostaví doopravdy.

Jak tohle řešíte vy? Kupujete dárky s dostatečným předstihem, ať si krátce před Vánoci nemusíte lámat hlavu. Nebo naopak kupujete poslední dárek ještě den před Štědrým dnem?

Toť má dnešní otázka na vás, já jsem si pro dnešek vylosovala:


Krásná Katastrofa - Jamie McGuire

17. strana, 17. řádek

"Její tón zněl v takových chvílích mnohem zraleji a já se v duchu ptala, co na tom batolecím hlásku podle ní má připadat Travisovi lákavé."

Tak tohle je jedna z mých absolutně největších srdcovek. Román plný lásky, problémů a toho, co mě dokáže jednoznačně dostat do kolen. Travis. Ach ten Maddox..
Každopádně je Krásná katastrofa jedna z knih, které všem vřele doporučuju přečíst.

A jaká je vaše kniha pro dnešek? A copak nám napoví její 17. řádek na 17. stránce?

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucinda Lucinda | Web | 10. prosince 2013 v 17:50 | Reagovat

Věta zní zajímavě. Teď si chci Krásnou katastrofu přečíst ještě víc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!