20 Days Until Christmas

4. prosince 2013 v 17:30 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahoj,

zdravím vás všechny v tento 20. den před Vánoci. Není třeba opakovat, že už se nám to blíží. Ono se to opravdu blíží. Ale občas se mi zdá, že čím víc se nekonečně těším, až budu mít chvíli klid od školy a od všeho stresu, tím mi to utíká pomaleji. Teda ve škole mi to utíká šíleně pomalu. Když jsem doma, to jsem potom ráda, že stihnu jen to nejnutnější a trochu se vyspat.
A to mě přivádí k otázce proč? Je to možná až příliš složitá otázka, ale někdy se řešení či správná odpověď mohou dostavit, když to nejméně čekám.


Tím jsem vlastně chtěla říct, i když to možná moc nedává smysl (malý postřeh a inspirace ze surrealismu :D), že když jdu takhle naštvaná do školy, že musím brzo vstávat a naštvaná jdu i ze školy, že je pozdě a už nic nestihnu, tak kdekoli uvidím nádherně svítit vánoční světýlka nebo jakoukoliv výzbodu týkající se Vánoc nebo cítím krásnou vůni pečících se perníčků či jiného cukroví, hned mě zahřeje u srdce, že skoro ani tu šílenou zimu, kterou mimochodem miluju, necítím a vztek, který jsem do té doby cítila, vyprchal.
Možná to máte podobně.

Ale teď už zpět ke knize, kterou jsem losovala pro dnešní den. Už samotný název je poněkud teplo navozující. Možná až příliš velké teplo...


Žhářka - Stephen King

20. strana, 20. řádek

"Rozhodl se počkat. Aspoň se ještě jednou podívá na ty nohy."

Upřímně? Tohle mě trochu děsí. King, jakožto mistr hororu a děsivých věcí, dokáže opravdu vyděsit, když čtete jeho knihy, to nejspíš ano, vím, je to ostuda, ale ještě jsem žádnou jeho knihu nepřečetla. Ale tady mě dokáže pěkně potrápit mráz lezoucí mi po zádech jenom z této jediné věty. No, každopádně jsem na Žhářku už teď velice zvědavá.

PS: Omlouvám se, že jsem se včera ke Všem barvách Země nevyjádřila. Ale v kostce; ještě jsem ji nepřečetla, ale šíleně se na ni už po druhém díle těším.

A vaše kniha, řádek?
Pište. ;)

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 5. prosince 2013 v 15:20 | Reagovat

Nádherný článek Pati :)
Je až neuvěřitelné, jak podobně cítíme školu.. Podle toho, co tady píšeš a třeba i podle starších článků od Tebe mám pocit, že to cítíme snad stejně. Všechny pocity, které tu vypisuješ mívám taky a docela často... Samotnou mě to dost často trápí, je to celkem depresivní :(

Dneska se chystám už také losovat, fotit a psát do tohoto projektu :)

2 Lucinda Lucinda | Web | 5. prosince 2013 v 16:26 | Reagovat

Žhařka vypadá zajímavě :)

3 Lucinda Lucinda | Web | 5. prosince 2013 v 16:27 | Reagovat

Žhařka vypadá zajimavě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!