3 Days Until Christmas

21. prosince 2013 v 18:15 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

když vám tak píšu, že už za 3 dny budeme v tuto dobu dělat něco úplně jiného než sedět u počítačů a koukat do obrazovky, ani tomu pořádně nemůžu uvěřit.
Uběhlo to nakonec až šíleně rychle, ale abych byla za sebe upřímná, začalo mi to pořádně uhánět až teprve ve čtvrtek, kdy jsem zůstala doma a nešla do školy, čímž jsem si o dva dny prodloužila volno.


Den utekl jako voda, večer ještě rychleji a najednou bum, jsme tady, je 21. prosince a já jsem na zítra dostala zabijácký úkol. Uklízet, jenom co vytáhnu paty z postele. No... to by bylo na dlouho.
Ale i přes všechna negativa se na to už těším. Líbí se mi, když za jednotlivými tahy prachovkou prach opravdu mizí, je super vidět, že jste odvedli nějakou práci a že jednou za rok budete mít doma opravdu pořádně a slušně uklizeno.
No.... ale čeká toho na mě hodně. Žehnejte mi. A prosím, myslete na mě. :D

PS: ještě jedna písnička na rozehřátí a navnadění před těmi našimi krásnými Vánoci. Je to cover jedné velmi známé vánoční písně od Alexe a Sierry, kteří se tento týden stali vítězi X Factoru USA a kteří si podle mě tento titul náležitě zasloužili. Oba jsou neskutečně úžasní, milí, pokorní, laskaví a hlavně neuvěřitelně talentovaní lidé a tohle je od nich pro všechny, kteří se už Vánoc nemohou dočkat. Je to ale také ukázka, že trvrdá práce plní sny...
Určitě poznáte hned, co je to za píseň. Ale je to opravdu nádhera.Zpět ke knihám, blogu a třem dnům před Vánoci: i na blogu mi práce stále nějak postává. Ale můžete se na další články samozřejmě těšit. Budou nějaké recenze (mám už maličko ve všem skluz... ups.. pšt), další články o knihách, jedny vánoční chvilky s pečením a Nickem a ještě 2 články do Christmas Days.
Doufám, že i tento článek vás bude dnes bavit společně s touto knihou.


Pomsta nosí Pradu - Lauren Weisberger

3. strana (11. strana), 3. řádek

"Ne že by Andy některou z těchto věcí měla."

A jsme u pojmu s velkým P. Druhý díl navazující na velkolepou bestsellerovou knihu Ďábel nosí Pradu. Sice jsem první viděla film, to mi ale nijak nezmenšilo chuť se pustit do knih. Takže jakmile si projdu hezky celou cestu s Ďáblem a jeho Pradou, půjdu se někomu pomstít s Pradou. :D

Co vy? Losovali jste dnes nějakou knihu? Jestli ano, jakou jste vylosovali?

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | Web | 22. prosince 2013 v 11:01 | Reagovat

Písnička je zajímavá :-) Já tedy nadevše miluji originál, ale tato verze je také krásná :-)
Miluji Tvé články!! Uklízení přežij, my to už máme za sebou :-)
Těším se zase na článek večer!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!