5 Days Until Christmas

19. prosince 2013 v 19:08 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

po dnešním prolenošeném dni se vám znovu ozývám s dalším příspěvkem pro Christmas Days. Už nás toho nedělí mnoho, ty dny už utíkají ryhle jako voda v řece. Někdy si říkám, jestli je to vůbec možné.
Teď už se všichni zaobíráme věcmi, které jsou jednou za rok neuvěřitelné, krásné a klidné. Oči přecházejí z té vánoční krásy, z té nádherně nazdobené štědrovečerní večeře a vaše uši rozkvétají posloucháním krásných, klasických koled.


Co víc bychom mohli ještě dostat? Slzy v očích ale máme nakonec tak jako tak. Slzy štěstí a dětské radosti, když si rozbalujeme dárečky, po kterých celý rok velmi toužíme.
Vánoce nám toho tolik nabízejí. Nejkrásnější, co můžeme dostat. Radost a zázraky. Klid a pohodlí.

Některé knihy by se taky daly považovat za zázraky. Tahle sice není úplně zázrak, ale tou, kterou jsem si pro dnešek vylosovala ze své knihovničky.


Dublin Street - Samantha Young

5. strana, 5. řádek

"Byla do Kyla bláznivě zamilovaná."

Dublin Street právě dočítám a i když se řadí mezi New Adult a erotické romány, tak jako jedna z mála knih tohoto žánru, co jsem četla, se mi opravdu velice líbí. Mému žebříčku ssice stále dominuje Aféra Blackstone, ale Dublin Street se u mě vyšvihla docela vysoko. Trochu pozvolný začátek a potom je to opravdu nářez...

Losovali jste dneska třeba i vy? Copak jste vylosovali?

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!