7 Days Until Christmas

17. prosince 2013 v 20:18 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

už jenom 7 dní. Je to opravdu neuvěřitelné. Už to tu skoro máme. Už jenom pár dní.
Dnes jsem o Vánocích zase maličko uvažovala při cestě domů ze školy. Než já se dostanu plnohodnotně domů, je to skoro dvě hodiny od té doby, co mi ve škole skončí vyučování, bohužel mi většinu toho času zabere čekání. A jsme zase u toho. Čekání. Díky Bohu, že v toto období čekáme na něco krásnějšího než je autobus.

Když tak jedete v prostředí podbarvené různými zvuky, buď řevu motoru, občas otravného hlasu linoucího se z rádia nebo vašimi vlastními sluchátky, které vám hrají líbezné a uklidňující tóny vašich hudebních oblíbenců, uvědomíte si, kolik se v životě načekáte. Čekáte na to, potom na to a nakonec i na něco dalšího. Jenomže to je hodně času, času, který by se dal zužitkovat jinak. Příjemněji, Krásněji. Vlastně ani nevím, proč mě to tak napadlo, prostě mi to najednou cvaklo v hlavě, když jsem poslouchala asi desátou písničku mého playlistu.
Tím jsem chtěla říct, že život nám to naše čekání umí někdy i hezky vrátit. Někdy život dokáže být opravdu hodně krutý, kdy ani oná vatová slova ve spletitých souvětích už neodráží svůj pravý smysl. Ale když tak teď čekáme na Vánoce, je to jasný důkaz svědčící o opaku. Že život nám je schopný dát něco, na co nikdy nezapomeneme. Něco, co je nade všechno krásné a nefalšované, podbarvené jenom světýlky a radostí.

***

Moje pro dnešek vylosovaná knížka je zároveň i ta, kterou právě čtu. A to je...


Easy? - Tammara Webber

7. strana, 7. řádek

"Byla krásná teplá noc - typické indiánské léto v jižním stylu."

No, že by celá tahle kniha byla právě Easy, to se říct nedá. Ale za to můžu říci, že je perfektní. Styl Tammary Weber se mi opravdu neskutečně líbí, krásně se čte a zatím se to vyvíjí tak, že kdybych se na zítra ještě nemusela nic učit a vůbec jít do školy, tak bych u ní strávila klidně i celou noc.

Losovali jste dnes také nějakou knihu ze své knihovničky? Jestli ano, jaká to je? Pochlubte se.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cher Cher | Web | 17. prosince 2013 v 20:36 | Reagovat

Pořád nemůžu uvěřit tomu, že už jsou Vánoce. Je to asi tím, že není žádný sníh a do Vánoc ani sněžit nebude :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!