9 Days Until Christmas

15. prosince 2013 v 19:20 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

tak. Už jenom 9 dní. Jak se těšíte? Jak se připravujete?
Neříkám, že se mi podobné věci nestávají častěji, ale když jsme s rodiči dneska cestou na menší předvánoční nákup jídla jeli autem různými městy a já všude viděla, jak svítí světýlka na stromečcích, v oknech a tak různě před domy, uvědomila jsem si, jak maličko nás dělí od Vánoce.
Vím, že to může znít divně něbo prostě všelijak, ale už je i na ostatních lidech vidět, že se na Vánoce připravují, že se těší, až zasednou za štědrovečerní stůl se svou rodinou a budou se mít fajn.
Myslím, že to je na Vánocích hodně důležité.


Teď už nám chybí jenom snížek a nosatí sněhuláci.
Doufám, že z předchozích dvou článků jste si vyhlídli nějaké mé knižní a filmové tipy na Vánoce.
Nebyl to kdoví jak úžasný výběr, ale třeba se vám něco zalíbilo a třeba se na to zkusíte podívat, popřípadě si to přečíst, jestli to dosud tak neudělali.

A devátý den před Vánoci je mou vyvolenou knihou...


Anna: Krok za krokem do nového života - Justus Pfaue

9. strana, 9. řádek

"Když opravoval něco, co běhěm a staletí utrpělo škody, měnil se v malíře, sochaře, štukatéra, zedníka, truhláře nebo pozlacovače, záleželo na úkolu."

Stačí jedno jediné jméno. Anna. Stačí jedno jediné slovo. Balet. A já už mám neskutečnou chuť přelousknou tuhle nádhernou knihu za jednu noc. Balet je velmi sofistikovaná a nádherná záležitost, která mě neustále udivuje a překvapuje. Připadá vám, že je to všechno tak jemné, plynulé a dokonalé, anižby to umělce něco stálo. Ale stojí za tím naopak strašně moc dřiny. Sama to znám moc dobře z vlastní zkušenosti. Knihu jsem ještě bohužel nečetla, ale brzy se k ní dostanu. Snad. :)

A jaká je vaše kniha? O jakém tématu pojednává?

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michato Michato | 17. prosince 2013 v 20:42 | Reagovat

Knížku jsem četla a byla jsem z ní velmi zmatená. Už jen to že má asi 250 stránek a odehrává se tam asi 5 let je zvláštní..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!