Reviews - Všechno nebo nic

13. prosince 2013 v 19:37 | Snow Fairy |  Reviews

Všechno nebo nic

Autor: Raine Miller
Žánr: Erotický román, Román
Díl: 2.
Originální název: All In
Počet stran: 256
Rok vydání: 2013
Nakladatelství: Baronet
Anotace:
Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu.

Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic.

Mnohokrát děkuji nakladatelství Baronet za poskytnutí knihy k recenzi!

Poprvé za svůj život pocítil prominentní, sexy a extrémně úspěšný Ethan Blackstone bolest tak nesnesitelnou, až to nebyl schopen vydržet, když ho za velmi nepohodlných a nemístných podmínek jeho láska Brynne Bennetová poslala takříkajíc k vodě.
Jeho život pohlcoval zápach z cigaret a nebylo jediné věci či osoby na světě, která by mu pomohla alespoň trochu jeho oblest a osamělost utišit. Až na jednu. Až na tu, která mu tu bolest zároveň způsobila.

Ale Ethan si je vědom Brynniných kostlivců, které skrývá ve skříny a zároveň ví i o těch svých, které mu v bezesnné noci bez Brynne nedají ani chvilku klidného spánku.
Ethan je ale i muž svých kvalit a konexí, takže slovo zvdát se v jeho slovníčku pojmů určitě nenajdete. Jenomže jedna bolest střídá druhou. Ethan si Brynne nemůže být nikdy jistý, když se bude chovat příliš majetnicky. Ale nedokže se držet zpátky, když se jedná o lásku jeho života a její bezpečí.
Ethan je sice zkušený hráč, ale teprve teď pochopil, jak moc někdy stojí vsadit všechno na jednou kartu.


Po prvním díle, který se k mému velkému překvapení velmi povedl, jsem se upřímně nemohla dočkat tohoto druhého.
Londýn, pohádkové to velkoměsto, ve spojení s velmi komplikovaným vztahem dvou velmi černě na duši poznamenaných lidí vytváří hezký kontrast mezi krásou a hrůzností.

Miller si musela dlouho před psaním promyslet, o čem chce psát, aby se vyhnula přílišnému klišé a zároveň, aby přehrála konkurenci, kterou má v oboru erotických románů opravdu velkou. Nahá se povedla, dle mého názoru náramně, Všechno nebo nic jde s ní zaručičku, i když s maličkým rozdílem.

Narozdíl od Nahé, kde se pohledy obou aktérů střídaly, a díky čemu jsme měli jedičný pohled na věc hned dvojnásobný, Všechno nebo nic je prakticky pod nadvládou dominantního Ethana. I když nemůžu říct, že by to nějak vadilo nebo odrazovalo. Je naopak velmi osvěžující nahlédnout na křehkou mužskou psychiku, kterou se navenek snaží maskovat za vypracované tělo a nesmazatelný poker face. Právě tento aspekt považuju za velké plus, které vyrovnává protipól k samé chvále.

Celý příběh, byť je velmi pěkně rozšířený o hrůzu nahánějící minulosti obou hrdinů, se mi chvílemi zdál trochu nemastný neslaný. Všechni démony minulosti, to je to, na co všichni čtenáři a příznivci Ethana i Brynne celý druhý díl čekali. Sama jsem na to byla velmi zvědavá a jakmile jsem se to všechno dočetla, přiznám se, že mi z určitých věcí běhal mráz po zádech.
Ovšemže si nedokážu tak úplně představit, jak bych reagovala na sdělení od někoho, koho miluju, které se podobalo tomu od Brynne nebo stejnou měrou od Ethana. Jenom jsem měla občas maličko pocit, že nebyla dostatečná. Ano, Ethan vnitřně hořel nenávistí a dušoval se, že odstraní všechny, kteří by se Brynne jenom očkem škaredě podívali. Taky tady hraje důležitou roli Ethanova bezpečností agentura. Ale nemůžu si pomoct, chybělo mi víc akce, adrenalinu. Nějaký impuls, která by z obyčejné vlnky rozpoutal šílenou tsunami.

Pro ženskou část publika je to nepochybně kniha plná úžasně sladké romantiky, pekně peprných erotických scének, u nichž se nejedna z nás trošičku začervená, originální zápletky a poslední, ale o nic méně důležité, jednoho muže, který nejednu z žen jakéhokoliv věku dostane do kolen.

Moje Hodnocení:
9/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!