Šťastný Nový rok 2014

31. prosince 2013 v 11:36 | Snow Fairy |  Christmas Days 2013

Ahojte,

tak letos společně naposledy. Uvidíme se zase příští rok. Naštěstí to už opravdu není za dlouho.

Jen těžko můžu tento rok hodnotit. Staly se některé věci, které bych nejraději z celého mého života vymazala a už nikdy si ani na jedinou vteřinku z nich ani nevzpomněla. Ale na druhou stranu jsem zažila naprosto úžasné věci, které pro mě hodně znamenají a které si jednoduše budu pamatovat do konce života.
Určitě znáte ten pocit, když se na vás něco opravdu podepíše a nějakým způsobem prostě cítíte, že tohle zapomenout nemůžete? Tak přesně takhle vnímám tyhle věci. I když součástí těch dobrých věcí jsou i ty horší.
Potom už je to jenom o pocitech.
O tom, jak člověk vnímá a proč vnímá některé věci jinak než někdo jiný. Ale jsou to city, pocity a tohle všechno, co nás poznamenává, co dělá naše životy barevnější, šťastnější a zapamatovatejnější, ale někdy i bolestnější a černější.
Ale bát se jich nemusíme. Vlastně bychom ani neměli. City, afekty a různé události nám připomínají, že jsem lidé a že žijeme. Bez trochy vlnek v jinak poklidném životě by to nebyl opravdový život. Byla by to nuda.


Je naprosto šílené, jak ten rok uběhl. Můj druhý blogový rok a další rok mého života. Je také šílené pomyslet na to, co se a jak moc změnilo, protože toho bylo hodně. Důležité je těch změn nelitovat. Každý máme nějaké silné a slabé stránky, každý se upínáme k něčemu jinému, co nás drží nad vodou. A o to právě jde. Ať už jsou ty věci a důvody jakkoli neobvyklé, zvláštní a takové, že by je lidé kolem nejspíš ani v nejmenším nepochopili, je krásné v ně opravdu věřit a starat se o ně. Hýčkat si je a vždy je následovat a nikdy se jich nevzdát.

A taky je tu ten Nový rok. Kdo chce, může si dát předsevzetí. Ale já bych vám poradila jedno:
Vykašlete se na předsevzetí!
Pokud je nemyslíte vážně a víte o sobě, že se jich nedokážete držet, jsou to jenom prázdná slova. Předsevzetí se změnit nebo udělat něco jinak není nutné si dávat symbolicky na začátku nového roku a dodad tak heslu Nový rok, nové já, nový význam. Nikdy není pozdě se změnit, ať už se pro to rozhodnete o půlnoci 1. ledna nebo na oběd 20. července.
Každý den celého roku se můžete rozhodnout začít znovu a udělat něco jiného, neobvyklého. Změna má zelenou a rozhodně ne jenom na začátku nového roku.


Chtěla bych vám za celý tento rok moc poděkovat. Všem. Kdyby mi někdo před rokem, nebo rovnou před dvěma, když jsem s blogem začínala, řekl, že jednou budu psát články a recenze, dělat tematické projekty a potkávat ty nejlepší lidi, asi bych se tomu člověku vysmála do obličeje. Ale ani nevíte, jak moc jsem ráda, že jsem tam, kde jsem, s věcma v mém srdci, které tam jsou a se všemi zkušenosti, které jsem nasbírala, ačkoli vím, že jich na mě v životě čeká ještě hodně a že život si se mnou ještě pořádně pohraje, kolikrát mě zase srazí na úplné dno.
Ale také vím, že potom mi pomůže vstát. Každému nám pomůže, i když to tak na první pohled možná nevypadá, a když tomu dáme něco i my, ze srdce budeme následovat své sny, tak se nám může splnit všechno po čem toužíme velmi hluboko v duši, ale bojíme se to říct nahlas.
Potkala jsem spoustu úžasných přátel, jak z knižní blogosféry, tak i z naší milované fanouškovské komunity. A za to všechno... nemám slov, jak poděkovat všem těm lidem a nejen těm, které znám, ale i těm, které neznám, ale vím, že naše společné zájmy a láska k určitým věcem, lidem, budou znamenat vždy něco víc, díky čemu se mezi obyčejnými lidmi vždycky poznáme, aby to doopravdy vyjádřilo, jak moc jsem ráda, že jsem tam, kde jsem s těmi lidmi, se kterými tu opravdu jsem.


Trochu jsem se vám na konec toho roku 2013 rozepsala, ale chtěla jsem vám hlavně říct, že já určitě s blogem nekončím, užijete si se mnou ještě spoustu soutěží, článků, recezní a všeho možného i nemožného a já jenom doufám, že se vám to bude líbit a že se ke mě rádi vrátíte.
Tak přeji VÁM všem co neúžasnější Nový rok 2014, ať je ještě tisíckrát, nekonečněkrát, lepší než tento a ať se vám splní opravdu všechna přání, která si na světě přejete z celého srdce nejvíce.
Protože VY si to prostě zasloužíte!!

Mám Vás všechny moc a moc ráda a Nashledanou příští rok!

Snow Fairy
Nick

Tak to dneska pořádně oslavte. :)
Buďtě šílení a pořáááááádně si to užijte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | E-mail | Web | 31. prosince 2013 v 18:37 | Reagovat

Tobě taky hodně štěstí, zdraví, pohody a radosti do nového roku 2014!! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!