Knižní Chvilky (29)

23. ledna 2014 v 20:09 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky

Knižní chvilky

- meme, které pro nás vymyslela TerezZ.


Ahojte,

jak se dá trávit všední večer, když víte, že další den je zas škola, i přesto, že vy už máte dávno pátek večer a pohodičku s nohama na stole? No, popravdě, nejsem právě na větvi z toho, že je teprve čtvrtek večer a nohy z toho stolu už bych měla sundat, ale nechce se mi tak udělat.
Každopádně si nejspíš něco málo do škoyl přečtu, aby se neřeklo, že na to kašlu. :D
Ale upřímně si to příznejme, komu se doopravdy chce učit? Na 110%? Není to nic špatného chtít se učit, je to jenom výhoda. Ale k mé smůle mě tahle výhoda asi minula velmi, velmi, velmi širokým obloukem.

Tak úplně nerozumíte, co že to tady blábolím? To já vlastně taky moc ne, ale vím, že je to důkaz, že už zase potřebuju víkend nebo konečně už aspoň ty jednodenní prázdniny, které dělají z obyčejného víkendu prodloužený.
Raději se teď podívejte, jak bych měla dohánět restíky a učit se....

Ten sešit pod Pátou vlnou, kterou bych mohla definovat jedním slovem jako BOMBA!, je sešit do biologie. Ano, opět budeme předstírat, že se učíme. :DA jak trávíte dnešní večer vy? Příjemně a krásně s nějakou úžasnou knížkou nebo trochu otravně se sešitem v ruce a jiným učením do školy? Nebo třeba sledováním seriálů? Dejte vědět.
:)


Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!