Knižní Zúčtování - Prosinec

1. ledna 2014 v 17:31 | Snow Fairy |  Mé Knihy


Ahoj,

a šťasný Nový rok 2014. Ode mě ještě jednou, ale teď už opravdu v novém roce. Je to neskutečné, že je zase leden a dokonce 2014. Nějak jsem asi musela zaspat a poslat za sebe náhradnici, protože si moc nepamatuju, kdy to tak uteklo.
No, asi ale není nutné nad tím přemýšlet, protože ten důvod asi nikdy nenajdu, aniž by se mi do toho nezamotalo dalších deset tisíc věcí.
Ještěže s knižním zúčtováním je všechno jasné.


Knihy, které jsem si koupila


V prosinci jsem si těch knih asi opravdu nekoupila tolik jako jindy, ale když se na to tak dívám, tak mi to ale vůbec nevadí. Vzhledem k tomu, co je to za knihy. Prostě nádhera. Nicholas Sparks a Poslední píseň s Bezpečným přístavem. Už teď se na ty knihy strašně těším. Pořízeno na Knižním srazu v Brně 28. prosince 2013, mimochodem děkuju moc, Rodaw, za pomoc při vybírání, teď jsem opravdu nadšená, že mám obě. :)

Knihy, které jsem dostala (k Vánocům)
Nemůžu více poděkovat za své vánoční dárky, které jsem letos našla pod stromečkem. Jsou nádherné a jsem za ně strašně moc ráda. Hledání Aljašky a Hru lží jsem dostala od rodičů, kterým jsem s výběrem trochu pomohla. Velmi, velmi za ně děkuju taťkovi i mamince, která se myslím ráda pustí do Aljašky. :)
Za poslední díl Harryho Pottera moc děkuju svému nejmilejšímu kamarádovi, vlastně skoro rodině. Áďo, ani nevíš, jak moc jsem ráda, že teď už mám Harryho celého pěkně v jedné poličce.
Za Elixír vděčím svojí velmi dobré kamarádce, která ode mě také dostala hezký knižní dáreček.
A za dalšího Sparkse, tentokrát Talisman, strašně moc a moc děkuju Rodaw. Jsi jeden z nejlepších lidí jaké jsem kdy potkala a za tento dárek ti neskutečně děkuju. Mám tě ráda.


Knihy, které jsem dostala je zrecenzování
Když už byl ten vánoční čas, tak jsem měla v plánu i trochu více číst, hlavně teda recenzní výtisky, které tady vidíte i na fotce. Easy? a Dublin Street už mám přečtené, přičemž na Dublin Street si už recenzi přečíst můžete. Na Easy recenzi už chystám a na dva díly Prady se teprve vrhnu, ale už teď se na ně moc těším.


Všechny knížky pohromaděA jaké knížky jste dostali k Vánocům, nebo jaké kousky se vám celkově za měsíc prosinec usídlilo v knihovničce?

Snow Fairy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wer. Wer. | Web | 1. ledna 2014 v 19:15 | Reagovat

Krásné knihy! :) Hledání Aljašky mám doma a snad se do knihy už brzy pustím. Vypadá totiž moc dobře. :)

2 Lucinda Lucinda | Web | 2. ledna 2014 v 11:50 | Reagovat

Krásné přírůstky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!