Quotation Tuesday (1)

21. ledna 2014 v 20:21 | Snow Fairy |  Quotation Tuesday

Quotation Tuesday aneb Citátové úterý.
Možná jste si všimli, že jsem poslední dobou našla zálibu v citátech a různých podobných obrázcích. Tohle jsem vlastně měla ráda už hodně dřív. Dokonce mám doma asi tři deníky jenom zaplněné různými citáty, které jsem našla všudemožně v časopise nebo na internetu.
Je to tak, a některé citáty, které jsem tak různě na internetu našla a nebo stále nacházím jsou opravdu nádherné a když si je přečtete, tak vám dojde spousta různých věcí. Můžete si toho spoustu uvědomit, ale mohou vás také nakopnout do další práce.
Prostě taková je síla slov. Když je spojíte do jednoho celku, může z toho vyjít opravdu něco působivého.
Takže jsem se rozhodla vám sem každé úterý nějaký přidat, aby jste si mohli něco hezké, motivačního a povzbuzujícího přečíst. Doufám, že vám to udělá radost. Některé cítáty budou i mé vlastní, což doufám, že vám také udělá občas radost, nejen v Inspiration, a jiné navíc budou z mých a i vašich oblíbených knih, takže to bude takový malý bonus navíc.
Jestli se vám toto meme třeba zalíbí, můžete ho použít na své stránky a tak, vždyť už to znáte.

A tento jsem pro vás našla pro dnešní úterý. Z knihy Ten, kdo stojí v koutě od Stephena Chboskyho, která byla filmově ztvárněna v hlavní roli s Loganem Lermanem, Emmou Watson a Ezrou Millerem.


"Tak hádám, že jsme, kdo jsme z mnoha důvodů. A možná se většinu z nich nikdy ani nedozvíme."

Já si myslím, že tohle je docela výstižné. Pro každého z nás. Ať už jsme, jací jsme, ať máme chyby nebo jsme dokonalí, nikdy asi nebudeme vědět, proč to tak je a proč to nemůže být jinak. Možná kdybychom to věděli, naše životy by byly jednotvárné, předvídatelné a bledé. Nebarevné. Jednoduše nudné. Takhle částečně nevědomě nás může vždycky něco příjemně překvapit.

Snow Fairy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 EM EM | Web | 23. ledna 2014 v 19:24 | Reagovat

Krásný citát. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!