Hudba mého srdce (1)

13. února 2014 v 18:48 | Snow Fairy |  Memes

Ahojte,

u takového hudebně laděného článku poprvé. Jestli tohle bude pravidelně zveřejňovaný článek, to nevím, spíš bych vám se občas ráda hodila nějaké písničky, které ráda poslouchám, které na mě mají nějaký účinek nebo, které mě inspirovali a nebo prostě jen tak. Hudebně už mě svým způsobem znáte moc, moc dobře.
Ale je tu část hudby, která mi sedí ke knihám, i když takhle o tom většinou nepřemýšlím, jestli mi třeba nějaká písnička hodí ke knížce. Občas mi ale takzvaně sepne.


PS: Neberte ohled na to, že je zítra Valentýn. Některé z písní, kterou jsou níže se možná na tento den hodí, ale to je náhoda. Neposloucám písničky na období. Že ta jedna nebo více, která se hodí na ten den se mi potom přestane líbit.
Jsou to písničky, které mám ráda a často je poslouchám, když třeba kreslím nebo píšu nebo jen tak odpočívám a relaxuju.
Třeba vás taky nějaká zaujme, kterou třeba neznáte, a nakonec sij i možná zamilujete. :)

Miley Cyrus - Adore You
Miley nám za poslední dobu trochu zdivočela, ale ani tak jsem ji nepřestala mít ráda a stále k ní mám respekt a obdiv. Její písně mají duši a mě se moc líbí. Navíc tahle je i taková uvolněná, příjemná.
Líbí se vám?

Vanessa Hudgens - Sneakernight
Pravda, tato písnička už není nejmladší, ale ani není nejstarší. Vzpomínám si, když jsem ji před těmi lety slyšela poprvé, jak jsem z ní byla nadšená. Teď už jsem ji dlouho neslyšela, až do včerejška. A pořád stejně Suprová!!!

One Direction - Midnight Memories
Já prostě v tomto nezklamu. :D
Novinka videoklip s písničkou. Ale u toho se prostě nejde nezasmát. Vlastně tady mi stačí jenom tu písničku slyšet a hned mám lepší náladu. A když k tomu připojíte i ten videoklip, tak to nemá jednoduše jedinou chybičku!

Little Mix - Move
Další z těch, u kterých není možné jenom sedět a koukat. Nejen kvůli názvu, ale i textu a melodii máte šílenou chuť začít něco dělat. Hýbat se. Řádit. Na odreagování a uvolnění to nejlepší. Holky jsou neskutečně talentované a šikovné a tohle, ale i předchozí LM songy, se opravdu velice povedlo.

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Wer. Wer. | Web | 14. února 2014 v 19:28 | Reagovat

Ach, Miley! Písnička Adore You je naprosto skvělá! :) Skupinu Little Mix mám poslední dobou moc ráda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!