Quotation Tuesday (3)

4. února 2014 v 17:50 | Snow Fairy |  Quotation Tuesday

Řekla bych, že tady tento pokus o meme se u mě na blogu už docela zabydlel. Nějaký ten prostor pro tu moji citátovou posedlost.
Řekla bych, že i vám se to líbí, protože jak se většinou zmiňuju u Inspiration, kde vám přidávám nějaké pěkné obrázky, inspiraci pro další dny, někdy stačí obrázek a nebo třeba pár slov, aby jste se cítili lépe nebo se rozhodli pomoci sami sobě. Víte to, znáte to. :)


Teď se odkloňme od toho, že je to film, na který se těším k roztrhání a že to není jenom moje jedna z mých nejoblíbenějších knižních sérií.
Teď jde o ta slova v úvozovkách. Když tohle někdo někomu řekne, je to samo o sobě hodně důležité prohlášení. Může znamenat cokoli a může změnit člověka i jeho pohled na svět. Je to to, co chtějí lidé slyšet, aby měli v situacích, kdy si nejsou jistá ani sami sebou, natožpak okolním světem, pocit bezpečí a jistoty alespoň něčeho osobního, co by jim dávalo smysl.
Jsou to silná a odvážná slova, bohužel však mnozí lidé nemají stejné množství odvahy tohle někomu říct, i když to třeba cítí tím správným způsobem. Ale to je břemeno, která tahle slova nesou. Pro mě osobně nesou opravdu hodně důležitý význam, který máme všichni, ale jenom ti, kteří se nebojí a myslí to vážně, to mohou říct s tím, že právě ta jejich slova nikdy nevyzní naprázdno tomu, koho opravdu milují.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EM EM | Web | 4. února 2014 v 19:04 | Reagovat

Na Divergent se taky moc těším. Zrovna jsem koukala na nový trailer a teď se ještě víc těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!