Knižní chivlky (30)

28. března 2014 v 19:10 | Snow Fairy |  Knižní Chvilky

Knižní chvilky

- meme, které pro nás vymyslela TerezZ.


Poslední knižní chvilky 23. ledna? :O
Tak to už je opravdu hodně dlouho. A tak nejvyšší čas to napravit.
Každý jeden školní týden je neskutečně vyčerpávající. To každodenní ranní vstávání mě zabíjí a z toho, jak to ráno a vlastně celý probíhá všechno stejně a zároveň uplně jinak, nepředvídatelně, nervózně a upjatě, začínám šílet. Myslím, že nejvyšší čas je nejen na nové knižní chvilky, ale hlavně na další prázdniny, které budou trvat déle než jeden den.
No, už, aby to bylo. Jinak budu nucena použít nějaké kouzlo, které by v mém případě, s mojí šikovností a mým štěstím stejně skončila tak akorát obří ekologickou katastrofou.
Aneb ze mě asi Harry Potter bohužel nikdy nevyroste. A to ne že bych nechtěla. Nějaké to (doslova) kouzelné slovíčko by se vážně občas hodilo, nemyslíte? :)


No, některá kouzla by se opravdu v praxi dala užitěčně využít...
Ale jak že teda budeme chvilkovat dneska u nás? Já si budu dneska rozhodně číst. A doufám, že to vydržím co nejdéle a neusnu u toho, jako poslední dobou usínám skoro úplně u všeho. A opravdu to není tím, že by mě nějaká knížka nebavila. Prostě se nějak uvelebím, udělám si pohodlí a potom se o půl paté ráno probudím s knížkou na obličeji. Aniž bych si byla vědoma toho, že jsem zavřela oči, samozřejmě.
Snad (budu hodně doufat), že dneska se mi to nestane. :DA tohle už je knížka, která se mnou stráví dnešní večer. Knížka je to na první pohled zajímavá a uvnitř... Zatím toho moc neprozradím, protože ani pořádně nemůžu, ale už jsem se na další takový lehoučký román, krásnou romantiku v cizině a kapku dobrodružství těšila.A kromě čtení budu dneska ještě chvíli pracovat na mém Wreck This Journal. Co mám za úkol pro dnešek vidíte na dvojstraně, kterou jsem si pro začátek víkendu vybrala. Nic se nevyrovná tomu, když věnujete čas Wreck This Journal. <3

Jak strávím dnešní zbytek dne, už víte.
Ale jak ho budete trávit vy? S knihou? Venku s přáteli nebo jen tak si lehnete a budete odpočívat? :)
Ať tak či onak, přeju vám všem krásný víkend, hodně si odpočiňtě, čtěte nejvíc jak můžete a hlavně se mějte krásně.

Snow Fairy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!