Quotation Tuesday (6)

4. března 2014 v 19:09 | Snow Fairy |  Quotation Tuesday

Ahojte všichni.

Jak se máte, co děláte? Čtete právě nějakou pěknou knížku nebo se učíte a moříte se školou?
Doufám jenom, že vás už podobnými články jako tento nějak nenudín nebo neotravuju. Moc ráda si jen tak procházím takové podobného obrázky a většinou vždycky najdu nějaký, který se mi vážně hodně líbí a chtěla bych ho s vámi sdílet nejen přes facebook, ale i tady, na blogu.
Tak douám, že vás to pořád ještě trochu baví a i kdyby ne, jsem za vás všechny strašně moc ráda, za všechny, kdo mě a Nicka chodíte navštěvovat. :)


Když se nad tím tak člověk zamyslí, jsou to většinou maličko, které dělají náš den takový světlejší nebo jak to říct. Zářivější, možná snesitelnější. Čas od času potřebujeme i nějaké velké věci, které s námi trochu pohnout, ale ty ne tak často hned odchází, mnohdy nepovšimnuty. A pak jsou tady ty maličkosti. Třeba i úsměv. Ono už je to svým způsobem skoro klišé, že když někomu věnuješ úsměv, hned se budeš cítit líp. Ale jak se taky říká, že i v takových klišé je část pravdy. A taky hodně velká pravda je, že snášet svět s úsměvem je hodně těžké. Brát ho takový, jaký je a nechtít nic měnit. Ale když máte kolem sebe věci, lidi, sny, kteří vám pomáhají a díky kterým jste schopní pokaždé, když se vám něco stane, vstát a jít dál, pak jde všechno trochu snadněji a i na ten svět je hned snadnější pohled.

Snow Fairy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 6. března 2014 v 9:14 | Reagovat

Skvělej článek :). Já si taky moc ráda procházím různé motivační obrázky a tak podobně! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Get your own free Blogoversary button!